Dzienne Archiwa: 6 sierpnia 2016

1 posta

Czarodziej tańca

Maciej Kuźmiński – tancerz w spektaklach oraz własnych produkcjach, artysta, choreograf, pedagog tańca współczesnego, wykładowca na prestiżowych wydziałach tańca. Prowadzi w Miejskim Domu Kultury, Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz audycję, nabór tancerzy do nowego spektaklu, który będzie miał miejsce również u Nas niebawem w RATUSZU. Kuźmiński jest autorem i koordynatorem merytorycznym projektów m.in. „Myśl Ruch Taniec”. Projekt ten zrealizowany w Zduńskiej Woli, został wyróżniony jako przykład dobrych praktyk pedagogicznych na międzynarodowej konferencji ‘Poznanie Poprzez Taniec’ w Teatrze Wielkim w Warszawie.
W wywiadzie Maciej zdradził nam kilka informacji o sobie, swoich przemyśleniach, sposobie postrzegania świata .. Przeczytajcie!