Dzienne Archiwa: 21 grudnia 2016

3 postów

Voucher podarunkowy to doskonały prezent

Nie wiesz co podarować najbliższej osobie? My mamy podpowiedź! Miejski Dom Kultury proponuje vouchery podarunkowe na 3 wydarzenia:
Kabaret z Konopi i Grzegorz Halama  20.01.2017 godz. 18:00 (35zł, 40zł)
Spektakl “Sposób na kobietę” 21.01.2017 godz.17:00 (55 zł)
Spektakl “Być jak Elizabeth Taylor” 12.03.2017 godz. 16:00 (90zł)
Każdy voucher w cenie biletu na dane wydarzenie. Jeżeli ktoś lubi obcować z kulturą, to idealne rozwiązanie na tegoroczną niespodziankę pod choinkę.

.

KONCERT FILMOWO-MUSICALOWY JOANNY ALEKSANDROWICZ

Sala kameralna tym razem gościć będzie Joannę Aleksandrowicz, świeżo upieczoną aktorkę i wokalistkę. Specjalnie dla nas  w towarzystwie zespołu zaśpiewa koncert musicalowo-filmowy. Usłyszycie państwo utwory z musicali polskich i światowych a także standardy muzyki rozrywkowej. Na perkusji zagra Patryk Sowała, na basie Tomek Cyranowicz oraz Szymon Szyszka na pianinie.

Serdecznie zapraszamy na ten klimatyczny koncert, który odbędzie się 13 stycznia o godz. 19:00.

Cena biletu 10 zł do nabycia w kasie Ratusz.

Pierwszy koncert w Nowym Roku!

Kochani! Już 2 stycznia o godz. 19:00 rozpocznie się pierwszy koncert w Nowym Roku 2017. Będzie to szczególna okazja bo zespół ZOO Cafe z Piotrem Cejdlerem świętują swoje 20-lecie istnienia na scenie muzycznej. Wraz z Nimi zagrają i zaśpiewają: zespół Nie Bo Nie, Vernissage oraz Andrzej Wawrzyniak.

Bilety do nabycia w kasie Ratusza w cenie 10 zł.

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!