60+

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku biorą udział w projekcie „Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+ – warsztaty twórcze”, którym współorganizatorem jest Łódzki Dom Kultury Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego. Projekt ten zakłada cykl warsztatów twórczych z rękodzieła oraz malunku- akwarele. Podsumowaniem będzie happening, podczas którego uczestnicy będą ubierać drzewa w wcześniej wykonane na zajęciach szaliki i inne ozdoby. Zapraszamy już teraz 17.11 na godz. 10.30 przed budynek Ratusza.

Czytaj całość »

Spektakl teatralny ZŁODZIEJ

27. 01.2018 r.  godz. 16:00

ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka.
ZŁODZIEJ to gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.
Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją � psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami.
ZŁODZIEJ to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał.

Cena biletu 90 zł do nabycia w kasie Ratusza