ŁÓDZKIE PEŁNE KULTURY W ZDUŃSKIEJ WOLI

Miejski Dom Kultury po raz kolejny jest partnerem projektu edukacyjnego „Łódzkie Pełne Kultury”, który upowszechnia kulturę w regionie.
Podobnie jak w roku ubiegłym, w ramach zadania planowane jest umożliwienie dzieciom i młodzieży z oddalonych od Łodzi miejscowości dostępu do zasobów regionalnych instytucji kultury: Teatru Wielkiego w Łodzi, Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.
Celem jest zapoznanie mieszkańców województwa łódzkiego z ofertą i sposobem działania łódzkich instytucji kultury. W związku z tym głównym podmiotem działań edukacyjnych będą dzieci i młodzież szkolna, a także nauczyciele, od których tak naprawdę zależy sposób prowadzenia edukacji kulturalnej w szkole czy też instytucjach kultury. W roku ubiegłym projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zadowoleniem,
w związku z tym serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II już edycji projektu. Prosimy o zgłaszanie uczniów (kl I-IV) oraz nauczycieli, instruktorów m.in. edukacji wczesnoszkolnej, artystycznej, polonistów itp. Karty zgłoszenia do pobrania w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Dział Organizacji Imprez, (I piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.
Ostateczny termin składania kart 10 wrzesień 2018r. Ilość miejsc ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod nr tel: 43 823 25 92 wew. 26 lub 605 725 300 Dominika Malinowska (koordynator projektu).

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO