Akademia Miejskiego Domu Kultury

W poniedziałek 6 czerwca rusza rekrutacja do Akademii Miejskiego Domu Kultury. Przygotowane na rok szkolny 2016/2017 zajęcia, które ruszą z początkiem września, zostały skomponowane tak, żeby zaspokoić większość potrzeb mieszkańców miasta.

Będą zajęcia teatralne, plastyczne oraz różne propozycje zajęć tanecznych – wyjaśnia Anna Dyrgoń-Białowąs dyrektor placówki – Staramy się urozmaicać ofertę i odpowiadać nią na potrzeby mieszkańców. Jesteśmy również otwarcie na współpracę. To będą stałe zajęcia, które będą odbywały się przez cały rok. Poza tym mamy bardzo bogatą ofertę zajęć, spotkań, które są organizowane w luźniejszym systemie, albo przez osoby z zewnątrz korzystające z naszej infrastruktury. Do nich należą np.:  spotkania mam w kawiarni czy szkółka szydełkowania. Cieszy nas, że Ratusz staje się nie tylko miejscem, gdzie mają miejsce wydarzenia kulturalne, ale również miejscem integracji.

Zapisy na zajęcia ruszają w poniedziałek. Ilość miejsc jest ograniczona – zarówno na zajęcia w Ratuszu jak i w filii MDK na os. Karsznice.

akademia DUZYPLAKATaakademia szczegoly