Dni Zduńskiej Woli – koncertowy weekend

18 czerwca 2016

Dni Zduńskiej Woli dopięte już na ostatni guzik. Weekend 17-18-19 czerwca wypełniony po brzegi ciekawymi propozycjami dla mieszkańców miasta. Będą koncerty, konkursy, Miasteczko Złotnickiego i Mieszka I, będziemy wymiatać za sprawą Wymiataczy, które poprowadzi Konio z Big Cyca, będzie świetna impreza Wyjdź z Domu i koncerty, koncerty! Do zobaczenia.

W związku z organizacją imprezy masowej „Kulturalnie dla mieszkańców – DNI ZDUŃSKIEJ WOLI”  informujemy o czasowej zmianie organizacji ruchu na ul. Kobusiewicza i ulicach przyległych.

Ulica Kobusiewicza będzie zamknięta:
17 czerwca w godzinach 10:00 – 1:00
18 czerwca w godzinach 10:00 – 1:00
19 czerwca w godzinach 10:00 – 23:00
Prosimy uczestników o zapoznanie się z  Regulamin Imprezy.

DDZDWm

DDZDWmA

W ramach Dni Zduńskiej Woli w Ratuszu została otwarta wystawa uczniów Liceum Plastycznego, która potrwa do 10 sierpnia.

m plakat do wystawy końcoworocznej 2016 kopia

W niedzielę odbędzie się I Zduńskowolski Rajd Nordic Walking

NordicWalking ZDWOLA

W piątek ruszamy akcją Wyjdź z Domu organizowaną przez Stowarzyszenie Krzesiwo oraz Tkalnie Inicjatyw Działającą przy Miejskim DOmu Kultury w Zduńskiej Woli.

plakat wyjdź z domu

W niedzielę rusza kolejne, już III Miasteczko Złotnickiego

plakat - miasteczko +

Modelarze z sekcji modelarskiej Miejskiego Domu Kultury zapraszają w niedzielę 19 czerwca. O godzinie 15.00 na terenie imprezy odbędzie się pokaz modeli latających.

Tacy zalatani jesteśmy 🙂