Dni Zduńskiej Woli – pożegnanie z górką.

19 kwietnia 2016

Dziś w Kawiarni Literackiej odbyło się spotkanie z dziennikarzami – i to już pewne Dni Zduńskiej Woli po raz ostatni odbędą się na terenie za górką! I będzie to pożegnalna impreza w tym miejscu.

Organizacja Dni Zduńskiej Woli 2016 wchodzi w fazę ostatecznej realizacji. Na początku roku podjęliśmy decyzję o powolnej zmianie lokalizacji imprezy, co podyktowane jest planami budowy basenów. Tradycyjny teren za górką MOSiR wkrótce będzie zagospodarowany i niedostępny na potrzeby tak dużego przedsięwzięcia. Jesteśmy, zatem zmuszeni do zmiany lokalizacji.
Na szczęście jeszcze nie w tym roku! W związku z tym postanowiliśmy zorganizować ostatnią na górce imprezę w ramach Dni Zduńskiej Woli. Będzie to nasze pożegnanie z górką! W przyszłym roku Dni Zduńskiej Woli odbędą się w zupełnie nowej odsłonie.

– Byłam zdecydowana na zmianę lokalizacji. Mieliśmy do dyspozycji trzy miejsca i byliśmy gotowi do wprowadzenia zmian. Ale przystałam na pomysł organizacji pożegnalnej imprezy za górką, która była świadkiem tylu udanych imprez. W przyszłym roku jednak szykują się zmiany. Dzisiaj z przyjemnością zapraszam na teren MOSiR za górką gdzie odbędzie się nasza tegoroczna impreza, trochę sentymentalna – mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz Anna Dyrgoń-Białowąs.

Dni Zduńskiej Woli będą tradycyjnie obfitowały w muzyczne atrakcje. Przygotowaliśmy spotkanie aż z czterema gwiazdami. Będzie coś dla miłośników hip hopu, gwiazdy z wielkimi hitami na koncie oraz zespół, który swoją popularność zawdzięcza między innymi jednemu ze znanych talent show.

Co poza tym? Dużo dobrej i aktywnej zabawy. Zabierzemy Was na wyjątkowe lekcje historyczne na żywo w specjalnie zaaranżowanych do tego wioskach.

Hitem będą WYMIATACZE! Już teraz zapraszamy do zgłaszania się do tej widowiskowej konkurencji.
– Wymiatacze to znana przede wszystkim z telewizji zabawa na dużych, ale bezpiecznych konstrukcjach. Uczestnictwo w niej to duże wyzwanie, ale oglądanie to dopiero zabawa. Prawdziwe widowisko – zachęca do udziału Anna Dyrgoń-Białowąs.
Wymiatacze poprowadzi Piotr Woltman DJ Radia Eska, prowadzący program „Siłacze” w TVN oraz Champions League Eurosport.

Co nas czeka? Gigantyczna skakanka, żywy walec, podniebne szczudła i niezwykle spektakularne kule wipeout. Zawodnicy będą mieli do pokonania ekstremalny i pełen niespodzianek tor przeszkód. Już teraz przyjmujemy zapisy czteroosobowych drużyn.

Szczegóły i zapisy znajdziecie pod adresem mailowym: pik@mdk-zdunskawola.pl

dzwkonfa2 dzdw3 dzwkonfa1