Dzielimy się sukcesami

5 kwietnia 2016

Kolejne sukcesy na swoje konto w miniony weekend wpisali młodzi podopieczni Miejskiego Domu Kultury – Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz. W piątek z impetem wystartowaliśmy w eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Wygraj Sukces w Pabianicach, a w niedzielę śpiewająco zdobyliśmy Złoczew i 25 Festiwal Piosenki.

W Pabianicach przesłuchania do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki “Wygraj Sukces” odbywały się w czterech kategoriach wiekowych, jednak do dalszego etapu wybierano ośmioro wykonawców już bez podziału na kategorie. Wystąpiło 36 wykonawców. W szczęśliwej ósemce, decyzją jury, znalazła się czwórka wokalistów przygotowywanych przeze Andrzeja Wawrzyniaka w MDK Zduńska Wola. Są to: Maja Gwiazda, Martyna Majchrzak, Paulina Kłos i Nikodem Turkiewicz. – To dla nas bardzo duży sukces – naszych młodych artystów, ale również ich rodziców i przyjaciół, którzy wiernie im kibicują i wspierają. Nie przestawajcie trzymać kciuków – mówi autor sukcesu Andrzej Wawrzyniak.

IMG_0420

Dzięki podopiecznym Miejskiego Domu Kultury kolejny sukces pojawił się dokładnie dwa dni później. 3 kwietnia w Złoczewie odbył się 25 Festiwal Piosenki. Zduńska Wola wyraźnie zaznaczyła na nim wysoki poziom artystyczny.  Andrzej Wawrzyniak dziękując swoim kolegom instruktorom pokłonił się przede wszystkim silnej reprezentacji MDK, która z uśmiechem i lekkością zdobywała kolejne nagrody.

12936514_985578241478263_4810012118689544797_n

Tak pisali o nas w gazetach:

My już dziś zapraszamy na nopwy cykl: PiosenKawka, w którym w Ratuszu będziemy spotykali się z talentem młodych podopiecznych MDK/ZCI Ratusz co miesiąc w Kawiarni Literackiej na minikoncertach. Najbliższy 19 kwietnia o 18.00.