Kwiecień z muzyką – zaprasza Andrzej Wawrzyniak

6 kwietnia 2016

W kwietniu kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Wawrzynem”. Andrzej Wawrzyniak zaprasza w tym miesiącu także na swój nowy projekt -„PiosenKawka”. Przed nami spotkania z muzyką zduńskowolskich oszlifowanych muzycznych klejnotów i tych, których talenty są szlifowane pod okiem instruktorów MDK.

Gościem specjalnym kolejnej odsłony cyklicznego spotkania w ramach „Wieczoru z Wawrzynem” będzie Anna Krebs. Spotkanie z Wawrzynem i Anną Krebs wyjątkowo w piątek (zwykle to spotkania czwartkowe) 22 kwietnia o godzinie 18.00

Trzy dni wcześniej Andrzej Wawrzyniak i działające przy Ratuszu Studio Piosenki powoła do życia nowy cykl muzycznych spotkań: PiosenKawka. Ideą cyklu jest prezentacja talentów naszych artystów na małej, kameralnej scenie głównie dla rodziców, dziadków, bliższej i dalszej rodziny, znajomych i przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić jak szlifuje się młode talenty. Minikoncerty mają na celu mobilizowanie uczestników zajęć do pracy nad swoim warsztatem, ale także być okazją do spotkania międzypokoleniowego. – Chcemy w przyszłości zaprosić na naszą mini scenę wykonawców, podopiecznych placówek kulturalnych z regionu. To dla młodych artystów zawsze wielkie wyzwanie. Uczyć się śpiewu, rozumieć muzykę, interpretować ją to jedno, ale innym ważnym elementem jest umiejętność przekazania publiczności emocji jakie niesie ze sobą muzyka. Nasze spotkania w ramach „PiosenKawki” będą świetną do tego okazją. Będą też świetną okazją do tego, żeby po prostu spotkać się towarzysko, kulturalnie. – mówi Andrzej Wawrzyniak.

piosenkawka Wieczór z Wawrzynem strona