Osiągnięcia

 100 101 DSCF5667

dyplom 2

dyplom

12322481_530172317139890_3137739781775580712_o

12115451_914228708613217_8052713963031467297_n

12235091_914228645279890_6529371617989883852_n

DSCF5335

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Chillout_juniorki-_Ozodance HD_III_-_Ozodance

DSCF5004 DSCF5015Zdjęcie0021

DSCF5010 DSCF5011 DSCF5012 DSCF5013

IMG_0303

skanowanie

Leczyca-_Martynka_Budynek Leczyca_-_Kakadu_II Leczyca_-_HUMAN_DANCE_II Leczyca_-_HUMAN_DANCE_I

Dyplom_WD_hd_1 Dyplom_WD_hd_2 Dyplom_WD_hd_3 Dyplom_WD_nikola Dyplom_WD_Pola

DSCF4848 DSCF4853 DSCF4924 DSCF4925 DSCF4926 DSCF4927

Scan-_dyplom

11080921_813335765369179_859858992493393759_n

WP_20141205_19_30_04_Pro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WP_20141205_19_27_51_Pro

WP_20141205_19_26_34_Pro   WP_20141205_19_30_18_Pro WP_20141205_19_28_41_Pro

WP_20141205_19_30_04_Pro

DYPLOM LUSIA

skan human wyróżn.

dyplom human duplom human

henryka sosnowska dyplom

Seniorzy skan1 seniorzy skan 2

DYPLOM SKAN

skan Human skan human 3 skan human 2

dyplom 2 skan dyplom 1 skan

dyplomgalimatiias

DYPLON zBYSZEK

iza w.humaniza w.2iza w.3iza w.polaiza w. 4

IMAG0368

 

skierniew3

skierniewice2

skierniewice1

Michal_Oleszczyk_-_dyplom

Matryna_Rychlik-_dyplom

dyplom

A. Wawrzyniak

DYPLOM _II_m.

DYPLOM_III_m.

skan-dyplom

Hania_dyplom

 

dyplom2

dyplom

Kopciuch

Rosiak

img011

 

skanuj0001 skanuj0002 skanuj0003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 d3-18.05.12 dyplom462


dyplom461 dyplom460


dyplom456 dyplom393


dyplom392 dyplom391


dyplom390 dyplom_piotrek


dyplom_modelarniastrona dyplom_12432


dyplom_12431 d8-18.05.12


d7-18.05.12 d6-18.05.12


d5-18.05.12 d4-18.05.12


 

Kwiecień

  • I miejsce dla Michała Oleszczyka w XXI Festiwalu Piosenki Złoczew 2012 – 15.04.2012
  • WYRÓŻNIENIE dla Anity Badziak, Nikodema Turkiewicza i Franciszka Koseckiego  w XXI Festiwalu Piosenki Złoczew 2012 – 15.04.2012

Marzec

  • III miejsce dla Natalii Lao w V Turnieju Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2012 w kat. solo od 6 do 9 lat – Wieluń 10.03.2012
  • Wyróżnienie dla Zespołu Teatralnego „ERRATA” w Rejonowym Przeglądzie Teatrów Młodzieżowych – XXX Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych V Edycja Ogólnopolska – Sieradz 2012.

2011 rok

Lp. Data Festiwal Miejscowość Zajęte miejsce Zespół Instruktor
1 25.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

I miejsce

(w kategorii formacja dowolne powyżej16 lat)

HUMAN DANCE Izabela Wartalska
2 25.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

I miejsce

(w kategorii solo do lat 9)

Natalia Lao

Izabela Wartalska

3 25.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń I miejsce

(w kategorii duety od 13 do 16 lat)Sandra Sulińska i Anna RachwalakIzabela Wartalska425.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

II miejsce

(w kategorii formacja dowolne powyżej16 lat)

WYPAS PO SAMPAS

Piotr Chojnacki

525.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

II miejsce

(w kategorii solo do lat 9)

Martyna BudynekIzabela Wartalska625.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

II miejsce

(w kategorii solo powyżej 16 lat)

Ewelina Jaworska

Izabela Wartalska725.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

II miejsce

(w kategorii duety od 10 do 12 lat)

Kamila Franiak i Natalia Lao

Izabela Wartalska825.03.2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance 2011

Wieluń

III miejsce

(w kategorii duety powyżej 16 lat)

Monika Uznańska i Jakub MisiakaIzabela Wartlska930.04.2011

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 2011

Brodnica

I miejsce

(w kategorii inne formy tańca formacje do lat 11)

KakaduIzabela Wartlska1030.04.2011

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Brodnica 2011

Brodnica

III miejsce

(w kategorii inne formy tańca formacje do 12-15 lat)

WYPAS PO SAMPAS

Piotr Chojnacki

1113.05.2011

XIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Zduńska WolaI miejsce

Martyna Rychlik

Andrzej Wawrzyniak12

15.05.2011

XII Przeglądzie Twórczości Seniorów

Sieradz

II miejsce

(w kategorii – soliści, gawędziarze)

Henryka SosnowskaZbigniew Godlewski13

03-05.06.2011

XXX Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Białystok

II miejsce

(w kategorii inne formy tańca – formacje pow. lat 15)

Human DanceIzabela Wartalska14

03-05.06.2011

XXX Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Białystok

II miejsce

(w kategorii inne formy tańca – solo pow. lat 15)

Izabela WartalskaIzabela Wartalska15

03-05.06.2011

XXX Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Białystok

III miejsce

(w kategorii hip hop – solo pow. lat 15)

Izabela WartalskaIzabela Wartalska16

03-05.06.2011

XXX Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Białystok

IV miejsce

(w kategorii hip hop formacje pow. lat 15)

Human DanceIzabela Wartalska174.06.2011

XXVIII Młodzieżowe Spotkania Taneczne Łask ‚ 2011 im. Józefa Ryszarda Sarasieka

ŁaskWyróżnienieBoleroLubomiła Chmielewska – Szymczak1810.12.2011

XVII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów 2011

Skierniewice

I miejsce

(w kategorii – kabaretów, form teatralnych i gawędziarzy)

Ladies DanceLubomiła Chmielewska – Szymczak1910.12.2011

XVII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów 2011

Skierniewice

I miejsce

(w kategorii – chórów)

„Złota Jesień”

Halina Hesse20

10.12.2011

XVII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów 2011

Skierniewice

II miejsce

(w kategorii – solistów, instrumentalistów i wokalistów)

Henryka Sosnowska

(członek grupy wokalnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli)

Zbigniew Godlewski