,,Oko w oko z Czarnobylem” – Wernisaż wystawy fotografii Marcina Jaworskiego

Wernisaż wystawy fotografii Marcina Joworskiego pt. ,,Oko w oko z Czarnobylem” zostaje przeniesiony na 29 kwietnia 2021 r.
Marcin Jaworski  – lipnowski dziennikarz i fotoreporter, pracujący w zawodzie od 2009 roku. Wydawca i redaktor naczelny portalu informacyjnego Terazlipno.pl. Przez osiem lat pracował w Gazecie Pomorskiej, a od pierwszego numeru, przez niemal pięć lat także w Tygodniku Lipnowskim. Autor zdjęcia roku w kategorii “Wydarzenia” w konkursie Kujawsko-Pomorskie Press Foto. Ma na swoim koncie cztery autorskie wystawy zdjęć: “Przede wszystkim muzyka” (2015), “Kraków pełen radości – Światowe Dni Młodzieży w obiektywie” (2016), “Sto twarzy” (2018) oraz “Oko w oko z Czarnobylem” (2019).