“Poprzez szlagiery do opery” – koncert Aleksandry Kamińskiej-Rykowskiej, fotorelacja

Aleksandra Kamińska-Rykowska od lat jest związana ze Zduńską Wolą, z dużą sympatią wspomina wielu nauczycieli i instruktorów, z którymi pracowała kilkanaście lat temu. Koncert odbył się w ramach cyklu koncertów “Cudze chwalicie swego nie znacie”, których współorganizatorami są Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży i Miejski Dom Kultury. Ci, którzy przybyli na ten koncert mogli usłyszeć największe przeboje operowe oraz znane szlagiery w wykonaniu mezzosopranistki w towarzystwie: Paweł Gzela – fortepian, Sylwia Kaczmarek-Subera – skrzypce, Konrad Mikołajczyk – akordeon. Ponadto wystąpili: Zuzia Czapla – trąbka, Katarzyna Bartecka – solistka. (JSP)

foto: Joanna Sychniak-Paterek

DSC_0416 DSC_0417 DSC_0422 DSC_0432 DSC_0433 DSC_0437 DSC_0444 DSC_0449 DSC_0464 DSC_0456