Projekt ,,Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”. Edycja 2020.

PROJEKT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA PIERWSZĄ POŁOWĘ 2021 ROKU

Jeśli interesujesz się modą i ekologią, jeśli jesteś w przedziale wiekowym 7-14 lat, zgłoś się do nas i weź udział w projekcie „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”. Edycja 2020.

Partnerami projektu są: Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Instytut Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej oraz 32 instytucje kultury województwa łódzkiego, w tym nasza.

Projekt obejmie realizację 5  warsztatów, które bazują na idei zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska, min. warsztat z projektowania ubiorów z surowców odzyskanych, warsztat z tworzenia modowych akcesoriów ekologicznych,

warsztat/prelekcja o idei zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska, wizyta w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Projekt zakończy się pokazem mody ekologicznej „ECO FASHION” oraz konkursem na najlepszy strój. W związku z tym, poszukujemy dzieci w wieku 7-14 lat, dla których tematyka mody i ekologii nie jest obca.

Projekt dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Czas trwania projektu : marzec-czerwiec.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Koordynator projektu w Miejskim Domu Kultury: Kamila Łuczyńska kamila.luczynska@mdk-zdunskawola.pl

(43) 823 25 92, 605 725 300

PROGRAM PROJEKTU DO POBRANIA TUTAJ ——————–>program projektu LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ_2020

KARTA ZGŁOSZENIA  DO POBRANIA TUTAJ ——————–> LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ – KARTA ZGŁOSZENIA