Aktualności dla wszystkich

 

instytut_muzyki_i_tanca-logo

 

 

 

 

 

 

Projekt "Myśl Ruch Taniec!" realizowany jest we wspólpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu MYŚL W RUCHU 2014.

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ W RAMACH WARSZTATÓW TANECZNYCH

GRUPA A 9.00-10.30 10.45-12.15 12.15-14.00 14.00-15.30 15.45-17.15

PONIEDZIAŁEK

30 CZERWCA

Wykład n/t odżywiania

(sala kameralna)

B. Hałapup

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Film

(sala kameralna)

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

WTOREK

1 LIPCA

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Film

(sala kameralna)

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

ŚRODA

2 LIPCA

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Film

(sala kameralna)

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

CZWARTEK

3 LIPCA

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Film

(sala kameralna)

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

PIĄTEK

4 LIPCA

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Film

(sala kameralna)

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

           

PIĄTEK

4 LIPCA

godzina 18.00

POKAZ PRACY DLA RODZICÓW /  ZNAJOMYCH

 

 

 

GRUPA B 9.00-10.30 10.45-12.15 12.15-14.00 14.00-15.30 15.45-17.15

PONIEDZIAŁEK

30 CZERWCA

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Film

(sala kameralna)

 

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

WTOREK

1 LIPCA

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Film

(sala kameralna)

 

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

ŚRODA

2 LIPCA

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Film

(sala kameralna)

 

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

CZWARTEK

3 LIPCA

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Film

(sala kameralna)

 

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

PIĄTEK

4 LIPCA

Hip-Hop

(sala wystawiennicza)

P. "Buli" Kokowski

Jazz

(sala baletowa)

A. Łuczyńska

Film

(sala kameralna)

 

Taniec współczesny

(sala wystawiennicza)

Z. Kasprzyk

Joga

(sala baletowa)

M. Kuźmińska

           

PIĄTEK

4 LIPCA

godzina 18.00 POKAZ PRACY DLA RODZICÓW / ZNAJOMYCH

 

Plan pracy grup: 1,2,3

w projekcie MYŚL RUCH TANIEC!

1.03.2014 (sobota)

10.00 – 11.30 Iza Wartalska (gr. 2) 11.30 – 14.30 Edyta Kulda (gr 3)

07.03 (piątek)

18.00 – 19.30 lekcje tańca M. Florek (gr 3) 19.30-21.00 wykład dla wszystkich

08.03 (sobota)

11.30 – 13.00 M.Florek (gr 2) 13.30 – 15.00 M.Florek (gr 1)

14.03 (piątek)

18.00 -19.30 Edyta Kulda (gr 3)

15.03 (sobota)

10.0011.30 Jacek Wągrowski (gr 2) 11.3013.00 Edyta Kulda (gr 3)

21.03 (piątek)

18.0019.30 Edyta Kulda (gr 3)

18.30 20.00 Jacek Wągrowski (gr 2)

28.03 (piątek)

18.00-19.30 Maciej Kuźmiński (gr 3)

29 marca (sobota)

10.00 – 11.30 Iza Wartalska (gr 2) 11.30 – 13.00 Maciej Kuźmiński (gr 3)

04.04 (piątek)

18.00 -19.30 Edyta Kulda (gr 3)

05.04 (sobota)

10.00 – 11.30 Jacek Wągrowski (gr 2) 11.30 – 13.00 Edyta Kulda (gr 3)

28.03 (piątek)

18.00-19.30 Maciej Kuźmiński (gr 3)

29.03 (sobota)

10.00 – 11.30 Iza Wartalska (gr 2) 11.30 – 13.00 Maciej Kuźmiński (gr 3)

04.04 (piątek)

18.00 -19.30 Edyta Kulda (gr 3)

05.04 (sobota)

10.00 – 11.30 Jacek Wągrowski (gr 2) 11.30 – 13.00 Edyta Kulda (gr 3)

11.04 (piątek)

Informujemy, że zaplanowane w ramach projektu "Myśl Ruch Taniec" w dniach 11 i 12 kwietnia zajęcia  z panem Jackiem Lewandowskim, z powodu choroby instruktora, odbędą się w innym terminie.

Za zmiany przepraszamy!

12.04 (sobota)

10.00 – 11.30 Iza Wartalska (gr. 2) 11.30 – 13.00 Edyta Kulda (gr 1)

13.00 – 14.30 Edyta Kulda (gr 3)

25.04 (piątek)

17.3019.00 Maria Stokłosa (gr 3)

19.3021.00 wykład dla wszystkich Maria Stokłosa

26.04 (sobota)

Informujemy, że 26 kwietnia br. (sobota) w filiii Miejskiego Domu Kultury, ul. 1 Maja 5-7 (os. Karsznice), o godz. 15.30 odbędzie się spektakl taneczny dla wszystkich uczestników projektu MYŚL RUCH TANIEC!, w wykonaniu Marii Stokłosy – gościa specjalnego projektu. Do filii MDK organizujemy transport, wszystkich zapraszamy na zbiórkę do Miejskiego Domu Kultury ul. Łaska 12 o godz. 14.50, powrót ok. godz. 17.00.

10.00 – 11.30 Iza Wartalska (gr 2)

11.3013.00 Maria Stokłosa (gr 1)

13.0014.30 Maria Stokłosa (gr 3)

15.30spektakl "Intercontinental" Maria Stokłosa (filia MDK os. Karsznice)

09.05 (piątek)

17.30-19.00 – Maciej Kuźmiński (gr 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich Maciej Kuźmiński

10.05 (sobota)

10.00 – 11.30 Maciej Kuźmiński (gr 2)

11.30-13.00 Maciej Kuźmiński (gr 1)

O GODZINIE 13.20 PODSTAWIONY ZOSTANIE AUTOKAR, KTÓRY PRZEWIEZIE UCZESTNIKÓW PROJEKTU DO FILII MDK, UL. 1-GO MAJA 5-7, POWRÓT PLANOWANY JEST O GODZINIE 15.00

14.00 – spektakl Maciej Kuźmiński

16.05 (piątek)

17.30-19.00 Leszek Bzdyl (gr 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich Leszek Bzdyl

17.05 (sobota)

10.00 – 11.30 Jacek Wągrowski (gr 2)

11.30-13.00 Leszek Bzdyl (gr 1)

13.00-14.30 Leszek Bzdyl (gr 3)

23.05 (piątek)

17.30-19.00 Mikołaj Mikołajczyk (gr 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich Mikołaj Mikołajczyk

24.05 (sobota)

9.00 – 10.30  Jacek Wągrowski (gr 2)

10.30 – 12.00 Jacek Wągrowski (gr 2)

12.00 – 13.30 Mikołaj Mikołajczyk (gr 1, gr 3)

13.30 – 15.00 Mikołaj Mikołajczyk (gr 1, gr 3)

30.05 (piątek)

17.30-19.00 Paulina Wycichowska (gr 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich Paulina Wycichowska

31.05 (sobota)

9.00 – 10.30  Iza Wartalska (gr 2)

10.30 – 12.00 Iza Wartalska (gr 2)

12.00 – 13.30 Paulina Wycichowska (gr 1, gr 3)

13.30 – 15.00 Paulina Wycichowska (gr 1, gr 3)

06.06 (piątek)

18.00-21.00 Edyta Kulda (gr 3)

07.06 (sobota)

9.00 – 10.30 Iza Wartalska (gr 2)

WYJAZD DO TEATRU WIELKIEGO W WARSZAWIE  7 CZERWCA (SOBOTA) NA BALET PT. "DON KICHOT" O GODZ. 14.15, ZBIÓRKA POD MDK, UL. ŁASKA 12, POWRÓT OK. 1.00

13.06 (piątek)

17.30 – 19.00 lekcje tańca Radek Stępniak (gr 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich

14.06 (sobota)

11.00 – 12.30 lekcje tańca Radek Stępniak (gr 2)

12.30 – 14.00 lekcje tańca Radek Stępniak (gr 1, gr 3)

20.06 (piątek)

17.30 – 19.00 lekcje tańca Alassane Wat (gr 1 i 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich

21.06 (sobota)

10.00 – 11.30 lekcje tańca Alassane Wat (gr 2)

11.30 – 13.00 lekcje tańca Alassane Wat (gr 1, gr 3)

14.00 – pokaz w ramach projektu "Myśl Ruch Taniec!" (gr 2 i 3) – MDK, ul. Łaska 12

WYJAZD DO POLSKIEGO TEATRU TAŃCA W POZNANIU 28 CZERWCA (SOBOTA) NA SPEKTAKL "CZTERDZIEŚCI", KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 21.00  W RAMACH MALTA FESTIWAL POZNAŃ 2014,

ZAPISY DO 26 CZERWCA W DZIALE ORGANIZACJI IMPREZ. WYJAZD PLANOWANY JEST OK. GODZ. 16.00

27.06 (piątek)

17.30 – 19.00 lekcje tańca Jacek Wazelin (gr 1 i 3)

19.30-21.00 wykład dla wszystkich

28.06 (sobota)

9.00 – 10.30 lekcje tańca Jacek Wazelin (gr 2)

10.30 – 12.00 lekcje tańca Jacek Wazelin (gr 1, gr 3)