Wizyta studyjna w Radomiu 10-12.08.2020 r.

Wizyta studyjna w Radomiu z nami!

Od 10 do 12 sierpnia Dominia Malinowska i Justyna Wartalska z Miejskiego Domu Kultury Ratusz Zduńska wola brały udział w wizycie studyjnej w Radomiu w ramach programu „Zaproś nas do siebie 2020”.
W trakcie wizyty udało im się zwiedzić m.in. MOK Amfiteatr w Radomiu, Kuźnię Artystyczną w Radomiu, Pracownię Nowych Mediów, Muzeum Gombrowicza we Wsoli, Teatr Powszechny w Radomiu oraz Centrum Rzeźby w Orońsku.

Uczestniczyły również w grze miejskiej organizowanej przez Stowarzyszenie Droga Mleczna. w warsztatach ceramicznych, warsztatach z sitodruku (seligrafia), warsztatach virtual reality, warsztatach z animacji poklatkowej oraz w warsztatach cyjanotypii, nawiązujących do pierwszych technik fotografii.
Dziewczyny wróciły z dużym bagażem doświadczeń, głowami pełnymi pomysłów, które mają nadzieję wykorzystać w dalszej pracy.

Serdeczne dzięki za gościnę i miło spędzony czas.

LOGO