TAKI BAJER PRZYGOTOWALIŚMY NA TEGOROCZNĄ NOC MUZEÓW!

12 maja 2017

Mamy nie lada gratkę dla miłośników kolei: dwie makiety w skali H0 (100 x 180 cm i 110 x 145 cm), prezentację taboru PKP Intercity, PKP Cargo i Lotos Kolej, kącik dziecięcy dla najmłodszych (roczek a nawet mniej), kącik z literaturą kolejową. Dzieci będą brały aktywny udział w zabawie z możliwością samodzielnego sterowania elektrycznymi pociągami na makiecie i zabawy kolorowymi pociągami. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w czapce maszynisty PKP Intercity na tle makiet a nawet zakupić modele kolejek elektrycznych. Wszystko to… w Filii MDK – os. Karsznice! Wstęp, uwaga!!!! WOLNY!!!! Przybywajcie!!!!

20 maja (sobota), zaczynamy o godzinie 18.00! Tego dnia będziecie mogli podziwiać znacznie więcej atrakcji: wystawa „Sportowy Wehikuł Czasu”, spotkanie z A. Łopacińskim „Historia jednego biletu”, występ Miejskiej Orkiestry Dętej. Zapraszamy!