Tkalnia Inicjatyw wesprze Twój pomysł!

15 marca 2016

Podobnie jak przed rokiem, działająca w ramach Miejskiego Domu Kultury Tkalnia Inicjatyw, również w tym roku będzie wspierała miejskie inicjatywy kulturalne. Można liczyć na wsparcie merytoryczne, organizacyjne i co najważniejsze – finansowe. Właśnie trwają poszukiwania ciekawych pomysłów.

W ubiegłym roku Tkalnia Inicjatyw razem z mieszkańcami zorganizowała kilka udanych przedsięwzięć. Między innymi Leżakove Kino, koncerty Wyjdź z Domu, warsztaty, akcję Zduńska Wola 5.0. plus z fantastycznym występem 74 letniej DJki Wiki czy Uśmiech się. – W tym roku udało nam się wygospodarować pieniądze, które będziemy mogli przeznaczyć na oddolne inicjatywy mieszkańców – mówi Martyna Paluszkiewicz – koordynator działania. Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą liczyć na wsparcie nie tylko finansowe, ale również organizacyjne i merytoryczne, które pozwoli przeprowadzić realizację pomysłu.

Poszukujemy ciekawych, możliwych do zrealizowania pomysłów, które będą zrealizowane w tym roku. Poniżej znajdziecie regulamin, który szczegółowo opisuje zasady konkursu oraz wzór wniosku projektowego. Czekamy do 10 kwietnia.

Regulamin Tkalnia Inicjatyw

Wniosek Projektowy do pobrania