Tkalnia Inicjatyw wesprze Twój pomysł!

15 marca 2016

Podobnie jak przed rokiem, działająca w ramach Miejskiego Domu Kultury Tkalnia Inicjatyw, również w tym roku będzie wspierała miejskie inicjatywy kulturalne. Można liczyć na wsparcie merytoryczne, organizacyjne i co najważniejsze – finansowe. Właśnie trwają poszukiwania ciekawych pomysłów.

W ubiegłym roku Tkalnia Inicjatyw razem z mieszkańcami zorganizowała kilka udanych przedsięwzięć. Między innymi Leżakove Kino, koncerty Wyjdź z Domu, warsztaty, akcję Zduńska Wola 5.0. plus z fantastycznym występem 74 letniej DJki Wiki czy Uśmiech się. – W tym roku udało nam się wygospodarować pieniądze, które będziemy mogli przeznaczyć na oddolne inicjatywy mieszkańców – mówi Martyna Paluszkiewicz – koordynator działania. Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą liczyć na wsparcie nie tylko finansowe, ale również organizacyjne i merytoryczne, które pozwoli przeprowadzić realizację pomysłu.

Poszukujemy ciekawych, możliwych do zrealizowania pomysłów, które będą zrealizowane w tym roku. Poniżej znajdziecie regulamin, który szczegółowo opisuje zasady konkursu oraz wzór wniosku projektowego. Czekamy do 10 kwietnia.

Regulamin Tkalnia Inicjatyw

Wniosek Projektowy do pobrania

Tutaj wypełnisz wniosek elektroniczny

PLAKAT na inicjatywy