To co mamy najlepszego – po raz ósmy w Zduńskiej Woli

19 maja 2016
To co mamy najlepszego – pokazaliśmy w minioną środę na deskach Ratusza. Miejski Dom Kultury po raz ósmy zaprosił na kulturalny przegląd przedszkoli. Odzew jak zwykle był kolorowy i przebojowy.

Przedszkolaki zaprezentowały wyniki swojej ciężkiej, całorocznej pracy nad programem artystycznym. Po buziach widać było jednak, że ta praca przynosiła bardzo dużo radości. Dzieci zabrały nas w krainę  baśni i bajek, na daleki wschód i zupełnie niedaleko, na scenę taneczną i muzyczną. Różnorodność spowodowała, że jury miało bardzo duży orzech do zgryzienia.
Ostatecznie skład jury: Emilia Gorąca ­ manager Kina Ratusz, Katarzyna Klimaszewska ­ właściciel Sali zabaw Kosmolandia, Izabela Wartalska ­ choreograf Miejskiego Domu Kultury, Izabela Gromek ­ choreograf Miejskiego Domu Kultury oraz Przemysław Holewski ­ przedstawiciel Biura Edukacji Kultury Sportu i Promocji Urzędu Miasta Zduńska Wola, po obejrzeniu 10 prezentacji zdecydował przyznać następujące równorzędne nagrody dla:

Publicznego Przedszkola nr 3 ­ zabawki od Prezydenta Miasta Zduńska Wola
Publicznego Przedszkola nr 2 „Tęczowe Przedszkole”– wejście do Kina Ratusz
Zespołu Szkolno-­Przedszkolnego nr 1 Publicznego Przedszkola nr 9 – wejście do sali
zabaw Kosmolandia
Publicznego Przedszkola nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi– wejście do sali zabaw
Kosmolandia
oraz wyróżnienie dla Publicznego Przedszkola nr 4 – nagrody od Kina Ratusz dla
każdego dziecka (bajki na DVD).
Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli nasz przegląd: Prezydent Miasta Zduńska Wola, Sala zabaw  KOSMOLANDIA, Kino Ratusz.