SPEKTAKL TEATRALNY ,,BRZYDKIE KACZĄTKO”

Kiedy:
6 Czerwiec 2021@16:00 – 17:00
2021-06-06T16:00:00+02:00
2021-06-06T17:00:00+02:00
Gdzie:
FILIA MDK, OS. KARSZNICE
UL. 1-GO MAJA 5-7
W związku z nowymi obostrzeniami, spektakl teatralny ,,Brzydkie kaczątko” odbędzie się w innym terminie. Zapraszamy Państwa 6 czerwca.

Bilety zakupione na 18 kwietnia zachowują ważność.  Będzie również możliwość zwrotu zakupionego biletu w kasie Ratusza.

Spektakl ,,Brzydkie kaczątko” to opowieść oparta na baśni H. Ch. Andersena, opowiedziana w oryginalny sposób. Pewnego dnia, na zwykłym wiejskim podwórku, kaczą rodzinę spotyka ogromne szczęście. Z wysiadywanych jajek, jedno po drugim, wykluwają się śliczne, żółte kaczuszki. Niestety jedno pisklę wygląda zupełnie inaczej…

Spektakl, w wykonaniu aktorów Teatru Mer z Łodzi, jest spektaklem lalkowym, skierowanym do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Grany jest, zarówno w planie żywym, jak i za pomocą kilku technik lalkowych (min. muppetów). Okraszony przepiękną muzyką ilustracyjną.

Świat dziecka to głównie świat odczuć i emocji, dlatego w przedstawieniu nie pada ani jedno (ludzkie) słowo. Do przekazu użyto uniwersalnego języka, którym jest obraz i dźwięk.

Scenariusz: Ewa Gałat Reżyseria: Marcin Truszczyński

Scenografia: Anna Zadęcka Muzyka: Piotr Kubiak

Dekoracje i lalki wykonali: Anna Zadęcka, Ewa Gałat, Robert Gałat

Występują: Anna Zadęcka, Ewa Gałat.

Jesteście ciekawi, jak zakończy się ta historia? My nie możemy się doczekać.
6 czerwca zaplanowaliśmy dwa spektakle:
godz. 11.00 ZCI Ratusz, pl. Wolności 26
godz. 16.00 Miejski Dom Kultury Filia os. Karsznice, ul.1-go Maja 5-7
oraz w kasie biletowej Ratusza (w przypadku otwarcia instytucji kultury).