WAKACJE Z MIEJSKIM DOMEM KULTURY – “WAKACYJNE ZNAJOMOŚCI”

Kiedy:
13 Lipiec 2020@10:00 – 31 Sierpień 2020@14:00
2020-07-13T10:00:00+02:00
2020-08-31T14:00:00+02:00

Trwają zapisy na letnie zajęcia w Miejskim Domu Kultury.

W tym roku startujemy pod hasłem “Wakacyjne znajomości” dlatego, że do współpracy zaprosiliśmy wiele instytucji działających w naszym mieście.

Wyjdziemy także z Ratusza do miejskich świetlic, żeby każde dziecko miało do nas blisko

Znajdziecie nas:

w świetlicy na os. Nowe Miasto od 20 do 24 lipca, od 27 do 31 lipca będziemy w Filii MDK na os. Karsznice, od 3 do 7 sierpnia szukajcie nas w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych, od 10 do 14 sierpnia w świetlicy na os. Tysiąclecia.

Będziemy także w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola oraz u nas w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz.

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->wakacje ogólny (1)

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->wakacje nowe miasto

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->wakacje karsznice

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->wakacje inkubator

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->wakacje os 1000-lecia

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —->ratusz

Bardzo prosimy o zapoznanie się z instrukcją dot. wypełnienia dokumentów  i samymi dokumentami:

INSTRUKCJA WYPEŁNIENIA DOKUMENTÓW:

ZAPOZNAJ SIĘ Z WAKACYJNĄ OFERTĄ ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MDK W ZDUŃSKIEJ WOLI, INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE WWW, FB ORAZ NA PLAKATACH.

WSZYSTKIE DOKUMENTY WYPEŁNIJ DRUKOWANYMI LITERAMI.

1. Wypełnij dokument:

DEKLARACJĘ OPIEKUNA UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO W WAKACYJNYCH ZAJĘCIACH MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W ZDUŃSKIEJ WOLI —-> DEKLARACJA WAKACJE

1. Wypełnij dokument:

OŚWIADCZENIE O ODBIERANIU DZIECKA Z ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI DOM KULTURY W ZDUŃSKIEJ WOLI —-> OŚWIADCZENIE WAKACJE

1. Zapoznaj się z dokumentem i podpisz:

PROCEDURY ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W MIEJSKIM DOMU KULTURY W ZDUŃSKIEJ WOLI NA WYPADEK ZAGROŻENIA COVID-19 —> PROCEDURY

1. Zapoznaj się z dokumentem:

REGULAMIN ZAJĘĆ ORGANIZOWANYCH PRZEZ MIEJSKI DOM KULTURY W ZDUŃSKIEJ WOLI W CZASIE WAKACJI 2020 r. —-> REGULAMIN ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

1. Ureguluj opłatę w kwocie 15 zł/osoba za TERENOWE WARSZTATY DLA DZIECI
  1. Komplet dokumentów pozostaw w SEKRETARIACIE MDK. W razie jakichkolwiek pytań poproś o pomoc