Filia os. Karsznice, ul. 1-go Maja 5-7

 

Plan zajęć w Filii MDK – os. Karsznice

Rok kulturalny 2016 – 2017

 

PONIEDZIAŁEK

godz. 15.30 – 17.00 – break dance (grupa średnia) Piotr Chojnacki

godz. 16.00 – 17.00 – plastyka (grupa I) Małgorzata Kowalewska

godz. 16.15 – 21.00 – zajęcia wokalne Witold Furmańczyk

godz. 16.30 – 17.15 – j.angielski (grupa III) Małgorzata Praszkowska – Vincent

godz. 17.00 – 18.00 – plastyka (grupa II) Małgorzata Kowalewska

godz. 17.00 – 18.00 – break dance (grupa najmłodsza) Piotr Chojnacki

godz. 17.15 – 18.00 – j.angielski (grupa I) Małgorzata PraszkowskaVincent

godz. 18.00 – 18.45 j.angielski (grupa II) Małgorzata PraszkowskaVincent

godz. 18.00 – 20.00 – Rękodzieło, spotkania przy kawie Bożena Minecka

godz. 18.00 – 19.00 – Kabaret Sakreble

WTOREK

godz. 16.30 – 17.30 – taniec (grupa I) Natalia Olejnik

godz. 17.30 – 18.30 – taniec (grupa II) Natalia Olejnik

godz. 18.00 – 20.00 – Miejska Orkiestra Dęta Barbara Soboń – Bartoszek

godz. 18.30 – 19.30 – taniec (grupa III) Natalia Olejnik

godz. 19.30 – 20.30 – zajęcia taneczno – ruchowe Anna Tyrakowska – Bajer

ŚRODA

godz. 16.00 – 17.00 – plastyka (grupa I) Małgorzata Kowalewska

godz. 16.00 – 16.45 – j.angielski (grupa I) Małgorzata Praszkowska – Vincent

godz. 16.45 – 17.30 – j.angielski (grupa III) Małgorzata Praszkowska – Vincent

godz. 17.00 – 18.00 – plastyka (grupa II) Małgorzata Kowalewska

godz. 17.30 – 18.15 – j.angielski (grupa II) Małgorzata Praszkowska – Vincent

godz. 18.15 – 20.00 – zajęcia teatralne Joanna Sychniak – Paterek

CZWARTEK

godz. 15.00 – 19.00 – zajęcia wokalne Andrzej Woźniak

godz. 16.30 – 17.30 – taniec (grupa I) Natalia Olejnik

godz. 17.30 – 18.30 – taniec (grupa II) Natalia Olejnik

godz. 18.30 – 19.30 – taniec (grupa III) Natalia Olejnik

godz. 19.30 – 20.30 – zajęcia taneczno – ruchowe Anna Tyrakowska – Bajer

PIĄTEK

godz. 16.00 – 17.30 – break dance (grupa najstarsza) Piotr Chojnacki

godz. 18.00 – 20.00 – Miejska Orkiestra Dęta Barbara Soboń – Bartoszek