Zduńskowolski MDK – RATUSZ mecenasem kultury i sztuki o międzynarodowym zasięgu.

29 sierpnia 2016
Spektakl „Powtórzenie” Macieja Kuźmińskiego który powstał przy udziale Miejskiego Domu Kultury – Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ będzie jako jedyny reprezentował POLSKĘ podczas międzynarodowych targów tańca współczesnego w Duesseldorfie.

Choreografia Macieja Kuźmińskiego „Powtórzenie” będzie reprezentowała Polskę na międzynarodowych targach tańca współczesnego Tanzmesse 2016 w Duesseldorfie. Praca utalentowanego choreografa i tancerza została wyselekcjonowana sposród niemal siedmiuset propozycji z całego świata, jest także pierwszą od czterech  lat polską produkcją, która znalazła się w programie tego renomowanego wydarzenia. Profesjonalna publiczność, entuzjaści tańca i wystawcy z 50 krajów Europy, obu Ameryk, Azji i Afryki zobaczą spektakl Macieja Kuźmińskiego  2 września 2016.
powtorzenie