Bezpłatne warsztaty z ,,Projektowania i realizacji serwisów internetowych oraz gier mobilnych”

Lubisz zajęcia komputerowe?

Interesujesz się projektowaniem gier mobilnych i realizacją serwisów internetowych?

Masz od 10 do 18 lat?

Weź udział w bezpłatnych warsztatach z ,,Projektowania i realizacji serwisów internetowych oraz gier mobilnych” w ramach projektu ,,Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”.

Głównym celem projektu ,,Sieć na kulturę” jest:
– Podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych.
– Rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenie atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć.
– Wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Podczas szkolenia poznasz zasady związane z projektowaniem przyjaznych i atrakcyjnych gier oraz dowiesz się, gdzie je publikować. Omówione zostaną typy gier i serwisów internetowych. Dzieci i młodzież zgłębią tajniki budowania fabuły i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez siebie gier. Poznają również standardy bezpieczeństwa, które należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier internetowych.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w dwóch terminach:

28 czerwca – 7 lipca (zapisy pod nr tel. 43 823 25 92 wew. 26, 605 725 300)

20 – 29 lipca (zapisy pod nr tel. 43 823 31 90)

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę projektu: https://www.siecnakulture.pl/

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Zachęcamy do kontaktu!