,,Fiku miku na luziku” – powtórzony Dzień Dziecka

Na wesoło, na luzie i z uśmiechem. Trochę edukacyjnie i warsztatowo. Kolorowo i baaardzo słonecznie. Tak było dzisiaj podczas Dnia Dziecka, powitania wakacji i zakończenia roku szkolnego.

Tym razem pogoda dopisała i mogliśmy bawić się z Wami na zaległym Dniu Dziecka ph. ,,Fiku miku na luziku”.

Na brak bezpłatnych atrakcji nie można było narzekać. Były dmuchańce od firmy Malinka – wynajem dmuchańców, kolorowe warkoczyki, fotobudka, maskotka Poppy i brokatowe tatuaże. Nie brakowało gier i zabaw dla małych i dużych. Wspólnie z firmą Happy Kids zadbaliśmy o to, by każde dziecko było dzisiaj zadowolone. Przygotowaliśmy animacje, zabawy ruchowe, gry wielkoformatowe, warsztaty plastyczne i kreatywne. Maluszki i starsze dzieci bardzo chętnie korzystały ze strefy sensorycznej, malowały na folii, na kartonach i chlapały się do woli farbami. Starsze dzieci z zaciekawieniem brały udział w warsztatach ,,Upcycle -me t-shirt od nowa” i w specjalnym pokazie iluzji oraz baniek.
Łakocie dla uczestników festynu rozdawali: Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli i Paweł Perdek, dyrektor MDK. Ogromną frajdę sprawiły, chyba wszystkim, piana strażacka i kurtyna wodna, które przy tym upale, dodawały ochłody.

Pyszna zimna lemoniada i lody dla ochłody czekały na spragnionych w Kawiarni Literackiej.

Wiele atrakcji przygotowało także Przedszkole i Żłobek Pluszakowo w Zduńskiej Woli i Medyczna Szkoła Policealna Awangarda w Zduńskiej Woli.

Baaardzo dziękujemy, że tak świetnie bawiliście się z nami w piątek, 21 czerwca. Było po prostu super!

Do zobaczenia już 30 czerwca na Pikniku ETNO!

fot. (KM)

Inne artykuły

Przejdź do treści