Giełda Winyli i koncert Authority Zero

To była nie lada gratka dla miłośników muzyki. Po raz drugi w MDK Ratusz odbyła się Giełda Winyli, a po niej - koncert uznanej kapeli z USA.

W Miejskim Domu Kultury Ratusz spotkali się miłośnicy muzyki, kolekcjonerzy oraz entuzjaści klasycznych nośników dźwięku. Podczas drugiej Giełdy Winyli swoje zbiory zaprezentowali kolekcjonerzy z Turku, z Koła oraz ze Sklepu Płytowego w Zduńskiej Woli przy ul. Łąkowej 45. Można było znaleźć unikatowe, oryginalne płyty winylowe oraz płyty CD. Pojawiły się nowe wydania i stare wydawnictwa. Była także możliwość wymienienia się na płyty z innymi kolekcjonerami.

Wieczorem miłośnicy mocnych brzmień bawili się na koncercie legendarnej amerykańskiej kapeli Authority Zero. Punkrockowy zespół z Mesa w Arizonie wystąpił w ramach projektu ,,Alternatywna Zduńska Wola”.

Ich unikalny styl łączy w sobie energię punk rocka, rytmy reggae oraz elementy skate punku, wzbogacone hiszpańsko-portugalskimi wpływami. Formacja ma na swoim koncie siedem albumów, dwa DVD oraz dziewięć singli, a ich muzyka porusza serca fanów na całym świecie – od Ameryki Północnej, przez Europę, aż po Japonię.

Zimne lane piwko zapewnił ReLoad Zduńska Wola, a pyszne burgery Flakes’. Wielkie dzięki!

Na wydarzenia zaprosiliśmy Was 4 lipca, w czwartek.

fot. (MJ)

Inne artykuły

Przejdź do treści