Koncert i spotkanie z poezją

Już 19 września w poniedziałek w Ratuszu odbędzie się koncert Marysi Sułeckiej – utalentowanej wokalistki, która zaśpiewa utwory do poezji ks. dr Marka Chrzanowskiego. Koncert będzie połączony ze spotkaniem z popularnym orionistą.

Projekt Marysi Sułeckiej zatytułowany „Odnalazłeś mnie” to kolejna płyta z utworami nagranymi do wierszy ks. dr Marka Chrzanowskiego. Wcześniej po ten repertuar sięgali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Paweł Królikowski i Jakub Tomalak, który stworzył kompozycję także do projektu Marysi Sułeckiej.

Ks. dr Marek Chrzanowski to znany i ceniony szczególnie w Zduńskiej Woli kapłan. To tu przez wiele lat był wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym Ojców Orionistów, gdzie był też przewodnikiem duchownym i dyrektorem Domu Misyjnego.  Obecnie jest przewodnikiem duchowym Instytutu Życia Konsekrowanego dla dziewcząt i kobiet.

Koncert w Zduńskiej Woli to wyjątkowa okazja spotkania się z duchownym i jego uwielbianą przez tłumy czytelników. Tym razem spotkanie będzie miało również charakter muzycznej uczty. Początek godzina 19.00.

Spotkanie Chrzanowskinet