LETNI FESTIWAL KULTURALNY “LEŻAKI 2020”

Po wirusowym kulturalnym poście wracamy w zmasowanym ataku. Zaplanowaliśmy dla Was cykl imprez w przestrzeni miejskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wejście na imprezy będzie bezpłatne, pamiętajcie jednak o dystansie społecznym i reżimie sanitarnym.

Kochani!!!
Wydarzyła się rzecz niezależna od nas i od zespołu Thrudy.
Niestety zespół nie zagra w niedzielę w Zduńskiej Woli podczas Letniego Festiwalu Kulturalnego Leżaki 2020 z powodu kwarantanny 😞
Wiemy, jak bardzo potrzeba nam muzyki i spotkania się z Wami, dlatego widzimy się w niedzielę, tak jak zaplanowaliśmy😃😃😃
Wystąpi dla Was zespół Crimson Lips
z Łodzi oraz lokalna rockowa kapela, ale niech to pozostanie niespodzianką
Poniżej oficjalny komunikat zespołu THRUDY https://www.facebook.com/thrudyband
“Kochani, w ślad za słowami “wszystko się może zdarzyć” informujemy Was, że nie zagramy na tegorocznym Festiwalu Leżaki w Zduńskiej Woli. Jeden z nas ma pozostać na kwarantannie.
Dowiedzieliśmy się o tym dosłownie przed chwilą i niemal natychmiast piszemy Wam te słowa. Uznaliśmy, że w trosce o Wasze i własne bezpieczeństwo nie zagramy w tę niedzielę, a w innym terminie. O tym, kiedy to nastąpi będziemy z radością Was informować.
Wszyscy czujemy się dobrze, ale wobec orzeczenia kwarantanny nie możemy podejmować ryzyka występu. Trzymajcie się i już dziś obiecujemy, że niebawem zrobimy Wam mega dobry i głośny koncert!”

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALU PONIŻEJ:

Kochani!!!
Wydarzyła się rzecz niezależna od nas i od zespołu Thrudy.
z powodu kwarantanny 😞
Wystąpi dla Was zespół Crimson Lips