Martyna Majchrzak laureatką XXXI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej KWIATY NA KAMIENIACH w Bytomiu

XXXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej KWIATY NA KAMIENIACH, to festiwal, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Wiesław Ciecieręga. Festiwal odbywa się od 1992 roku w Bytomiu. Głównym celem jest konfrontacja wykonawców poezji śpiewanej z regionu i innych miejsc w kraju oraz przeprowadzenie warsztatów edukacyjnych dla uczestników imprezy i osób zainteresowanych. Ważnym celem jest mobilizowanie środowisk twórczych do podejmowania działań artystycznych w dziedzinie szeroko pojętej poezji. W tej edycji udział wzięło 48. wykonawców.

Organizatorem Festiwalu jest BECEK Bytomskie Centrum Kultury,

Martyna Majchrzak, re prezentująca Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli, zdobyła Wyróżnienie i Nagrodę Internautów. Opiekunem artystycznym Martyny jest Andrzej Wawrzyniak, który akompaniował Jej na gitarze.

Jesteśmy bardzo dumni!

fot. Krzysztof Kadis