,,Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”

Sieć Na Kulturę Slider

Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli przystąpił do projektu „Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”.

Będziemy szkolić siebie z zakresu  „Projektowania i realizacji serwisów internetowych oraz gier mobilnych” i będziemy proponować zajęcia dzieciom i młodzieży od 10 do 18 roku życia

Głównym celem projektu ,,Sieć na kulturę” jest:
– Podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych.
– Rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenie atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć.
– Wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Szkolenie składać się będzie z dwóch etapów: pierwszy to cykl szkoleń dla pracowników, drugi – bezpłatne zajęcia z dziećmi i młodzieżą z narzędzi on-line i  z tematu ,,Projektowania i realizacji gier mobilnych”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Już niebawem przekażemy Wam więcej szczegółów!