ZAPROŚ NAS DO SIEBIE 2020

Wiele instytucji kultury potrzebuje wsparcia i nowego spojrzenia na dotychczasową działalność. Takiego dystansu potrzebował również zespół Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli
Dyrektor z pracownikami przygotowali wniosek aplikujący do programu i …mamy to .
Jesteśmy w ZAPROSIU
Zaproś nas do siebie! 2020

Jest to program wzmacniający kompetencje pracowników instytucji kultury w obszarze komunikacji i pracy w zespole, wzmacniający kompetencje dyrektorów instytucji w zakresie zarządzania i budowania zespołu, program ukierunkowany na zmiany w zespole i instytucji, wspierający programowanie i rozwój oferty programowej instytucji na 2021 rok, opartej na tożsamości lokalnej i współpracy z mieszkańcami.

Oczekiwaliśmy zaplanowanych wizyt studyjnych, warsztatów oraz wymiany dobrych praktyk. Pandemia pozmieniała plany. Jednak przedstawiciele Narodowego Centrum Kultury nie poddali się i na miarę możliwości, przygotowali szereg szkoleń i spotkań online. Niestety, wizyty studyjne stoją pod znakiem zapytania. Zatem we własnym gronie przystępujemy do pracy nad komunikacją. Trzymajcie kciuki!
LOGO