Spotkanie z Urszulą Chowaniec

,,Uważasz, że różnorodność jest piękna? Ja też!”

To był wieczór pełen wrażeń.

W filii MDK gościliśmy Urszulę Chowaniec, blogerkę https://galantalala.pl/, influenserkę, współautorkę podcastu Vingardium Grubiosa oraz projektu na kanale YouTube  ,,Move Me Joga”.

Pełna charyzmy i poczucia humoru bohaterka skradła serca publiczności. Rozmawialiśmy przede wszystkim o ciałopozytywności, o postrzeganiu naszych ciał we współczesnej kulturze i zagrożeniach z tym związanych.

– Każda z nas jest Bijons, naprawdę można robić gorsze rzeczy niż być grubym.  Nie trzeba bać się wychodzenia z domu. Należy znaleźć swoją pasję i za nią gonić – podkreślała Urszula Chowaniec w rozmowie ze zduńskowolankami.

Podczas ,,Babskiego Wieczoru” Ula Chowaniec zaprezentowała również różne stylizacje, w których kobieta plus size może wyglądać ciekawie i modnie. Nie zabrakło wielu pytań, które zrodziły bogatą dyskusję. Spotkanie umiliły słodkie pyszności przygotowane przez pracowników filii MDK oraz oprawa muzyczna w wykonaniu Mai Mineckiej i Anny Grudy. Wokalistki do występu przygotowali instruktorzy: Witold Furmańczyk i Andrzej Woźniak.

Spotkanie odbyło się 4 marca w Filii Miejskiego Domu Kultury, os. Karsznice z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Przejdź do treści