Targi rękodzieła ,,Lokalsi Handmade”, edycja 3

Wszyscy, którzy tego dnia odwiedzili Miejski Dom Kultury Ratusz na pewno się nie zawiedli i kupili wyjątkowe, niepowtarzalne ręcznie tworzone wyroby.
Do trzeciej edycji Targów Rękodzieła ,,Lokalsi Handmade” zgłosiło się blisko 40. wystawców. Oferta rękodzielników była bardzo bogata. Można było kupić wyroby użytkowe i dekoracyjne: stroiki świąteczne, wyroby szydełkowe, serwety, obrusy, bieżniki, ceramikę, biżuterię, obrazki malowane na szkle, kartki, rzeźby, wycinanki, wyroby drewniane, naturalne kosmetyki, maskotki i wiele innych.
Podczas targów postaraliśmy się również o atrakcje dla najmłodszych. W sali Klubu Seniora odbyły się warsztaty szycia eko-zabawek dla dzieci 7+, które poprowadziły dziewczyny z projektu społecznego ,,(Zduńska) Wola Zmiany”. Powstały bardzo ciekawe projekty!

Targi były również niebywałą okazją, by poznać lokalnych twórców i samemu się zainspirować.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Państwu w kompletowaniu świątecznych prezentów!