TEATR W RATUSZU – ,,MANIFEST” I ,,BAŚNIE ITALO CALVINO”

Kiedy:
16 Czerwiec 2021@16:00 – 19:00
2021-06-16T16:00:00+02:00
2021-06-16T19:00:00+02:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
ZDUŃSKOWOLSKIE CENTRUM INTEGRACJI RATUSZ

Teatr w Ratuszu?

Po dłuższej przerwie wracamy z dwiema teatralnymi propozycjami: „Manifest” – Teatr Face To Face (F2F) z Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz „Baśnie Italo Calvino” – Teatr Fundamentum z Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

O czym jest „Manifest”? O narodzeniu się i życiu człowieka. O dążeniach. Każdy z nas do czegoś dąży. Poprzez dzieciństwo, młodzieńczość, dorosłość. Komunikujemy się, poznajemy, budujemy „swoje światy”.

Spektakl odbędzie się 16.06.2021 r. o godzinie 16.00 w sali widowiskowej ZCI Ratusz, pl. Wolności 26.

„Baśnie Italo Calvino” to kompilacja pięciu włoskich baśni, przedstawionych humorystycznie i niekonwencjonalnie. Są epizody grozy, uśmiechu, zastanowienia się nad poszukiwaniem uniwersalnych wartości takich jak miłość, szczęście, dojrzałość. Spektakl to wyjątkowa podróż do świata fantazji gdzie ubogi staje się królem, wróżka odmienia los zakochanych, zła królowa zostaje stracona, czy uciskany człowiek będzie ocalony. Spektakl to przekaz ludowej tradycji opowiedziany współcześnie.

Spektakl odbędzie się 16.06.2021 r. o godzinie 17.30 w sali widowiskowej ZCI Ratusz, pl. Wolności 26.

Wstęp na oba spektakle jest wolny.

Bezpłatne wejściówki możecie pobrać w kasie biletowej Ratusza.

Kasa jest czynna siedem dni w tygodniu. Otwieramy godzinę przed pierwszym seansem, zamykamy po rozpoczęciu się ostatniego seansu.