BAŁWANEK TIKO I KRÓLOWA FRUNCJA – SPEKTAKL INTERAKTYWNY DLA DZIECI

Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
ZDUŃSKOWOLSKIE CENTRUM INTEGRACJI RATUSZ

Doskonała oprawa muzyczna. Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego. Zapraszamy na musicalową opowieść o przyjacielskim i pomocnym Bałwanku.

Czy Bałwanek pomoże rozwiązać problemy zagubionego Pingwinka i niewrażliwej Królowej?

Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie?

Jak potoczy się ta historia?  Czy do odmienionej krainy zawita Święty Mikołaj?

Jeśli chcecie poznać historię Bałwanka Tiko i jego przyjaciół, bądźcie z nami 11 grudnia o godz. 12.00.

Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Ratusza.

Przedstawienie zaprezentują aktorzy Teatru Katarynka z Gdańska http://www.teatrkatarynka.pl

Nie zabraknie w nim wątków edukacyjnych. Dzieci dowiedzą się, że lód bywa kruchy. Poznają wartość miłości, która potrafi stopić najbardziej zamarznięte serca. Aktorzy zapoznają też widzów z rolą poezji. Uczą czym jest radość i jak panować nad złym humorem. Pokazują, że przyjaciele pomagają w potrzebie i  jak bardzo ważne jest ciepło rodzinnego domu.

Bilety: do nabycia w kasie Ratusza i na naszej stronie w zakładce KUP BILET.

20 zł do 5 grudnia / 25 zł od 6 grudnia