,,DROGA KU MIŁOŚCI” – MITOLOGICZNA GRA MIEJSKA

Kiedy:
6 październik 2023@10:00 – 14:00
2023-10-06T10:00:00+02:00
2023-10-06T14:00:00+02:00
Gdzie:
ZDUŃSKA WOLA

Już niedługo w Zduńskiej Woli odbędzie się wyjątkowa gra! Jeśli chcecie wcielić się w rolę prawdziwych podróżników i przemierzyć trasę tułaczki, by odnaleźć cały list Odyseusza do ukochanej, zgłoście się do udziału w mitologicznej grze miejskiej ,,Droga ku miłości”.

Do udziału zapraszamy uczniów zduńskowolskich szkół ponadpodstawowych. Uczestnicy będą poruszać się grupami po Zduńskiej Woli w celu odnalezienia całego listu Odyseusza do ukochanej. Grupy będą wcielać się w prawdziwych podróżników przemierzając trasę tułaczki mitologicznego wodza. Na punktach podczas zabawy uczestnicy będą musieli stawić czoła zadaniom z zakresu wiedzy mitologicznej. Gracze będą mogli wczuć się w rolę dzięki temu, że każdy ich ruch może zaważyć nad toczącą się grą.
To od graczy zależy, jak historia się rozegra.
Celem Gry jest przede wszystkim integracja zduńskowolskich uczniów, a także powiększenie wiedzy z zakresu mitologii greckiej i co najważniejsze – dobra zabawa.

Gra zakończy się wyłonieniem trzech zwycięskich zespołów / grup / drużyn.
Wydarzenie odbędzie się 6 października od godz. 10:00 na terenie Zduńskiej Woli (Park im. Stefana Złotnickiego, skwer im. Pawła Królikowskiego, Miejski Dom Kultury, Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Rekreacji, górka obok ,,Zduńskiej Wody”).

Pomysł imprezy jest oryginalny, całkiem nowy. Inicjatorkami wydarzenia są uczennice I LO: Wiktoria Czerniewicz i Julia Nawrot.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w Grze, konieczna jest rejestracja Zespołu liczącego do 5 osób.
Członkiem każdego z Zespołów mogą być uczniowie szkół z terenu powiatu zduńskowolskiego w wieku 14 – 18 lat lub osoby dorosłe.

Rejestracji dokonać możecie do dnia 22 września 2023 roku włącznie, poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: sylwia.zbijewska@mdk-zdunskawola.pl.

Zgłoszenie można również dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Miejski Dom Kultury Ratusz, pl. Wolności 26, 98-220 Zduńska Wola.

Więcej informacji w regulaminie:
Regulamin MITOLOGICZNEJ GRY MIEJSKIEJ

DEKLARACJA UCZESTNIKA MAŁOLETNIEGO

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA PEŁNOLETNIEGO

Oświadczenie-o-odbieraniu-dziecka_gra mitologiczna

Jeśli macie pytania, prosimy o kontakt tel. 605 725 300

BRAK MIEJSCA!

Inne artykuły

Przejdź do treści