FINAŁ PROJEKTU ,,LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ”

Kiedy:
12 październik 2022, 10:00 – 11:00
2022-10-12T10:00:00+02:00
2022-10-12T11:00:00+02:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
MIEJSKI DOM KULTURY RATUSZ

Już niedługo ,,Lokomotywa po wiedzę” zakończy swoją podróż.

Przed nami finał, czyli ostatni etap projektu „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”. Projekt zakończy pokaz mody ekologicznej ECO FASHION.

– Dzieci wyposażone w wiedzę i umiejętności po warsztatach ze zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska, stworzą ekologiczne stroje. Przebiorą się za ,,Żywioły w Ratuszu” i zaprezentują swoje kreacje na pokazie mody 12 października o godzinie 10.00 – mówi Sylwia Zbijewska, koordynatorka projektu w MDK. – Przygotowane pokazy będą uczestniczyć w konkursie w dwóch kategoriach: na najlepszy strój ekologiczny i najlepszy pokaz mody – dodaje.

Uroczysty finał projektu odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury pod koniec listopada 2022 roku. Laureaci zaprezentują zwycięskie prace i otrzymają nagrody od organizatorów.

Zadanie dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Projekt został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Organizatorem projektu jest Łódzki Dom Kultury.