Kiedy:
21 wrzesień 2021, 10:00 – 12:30
2021-09-21T10:00:00+02:00
2021-09-21T12:30:00+02:00

Zachęcamy do udziału w językowej grze miejskiej.

Gra odbędzie się w ramach projektu: ,,Kryminalna sprawka, czyli jak pisać bez językowych zbrodni”, który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu ,,Ojczysty – Dodaj do ulubionych 2021”.

– Głównym celem projektu jest kształtowanie twórczych, odpowiedzialnych i świadomych postaw wobec języka polskiego, budowanie kompetencji językowych, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym w mowie i piśmie poprzez udział w warsztatach językowych, warsztatach pisania krótkich i dłuższych form oraz promocję wiedzy o języku poprzez udział w grze miejskiej – mówi Paweł Perdek, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli. – Ważne jest też dla nas ukazanie różnorodności języka polskiego, jego bogactwa i umiejętnego wykorzystania w różnych sytuacjach życiowych – dodaje.

Startujemy 21 września o godzinie 10:00. Gwarantujemy doskonałą zabawę i ciekawe nagrody. Z regulaminem gry możecie zapoznać się tutaj: REGULAMIN GRY

Spieszcie się z zapisami, bo decyduje kolejność zgłoszeń.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 września!

——————————————————————-

Na realizację projektu Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli otrzymał 35 tysięcy złotych. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu ,,Ojczysty – dodaj do ulubionych 2021”. Całkowity koszt jego realizacji to około 39 tysięcy złotych.
Partnerami projektu są: Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli, I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli.
Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zduńska Wola.
Patroni medialni to: Nasze Radio, nasze.fm, Radio Łódź, naszemiasto.pl, Nasz Tygodnik Zduńska Wola – Łask, Dziennik Łódzki, teleskaner, telewizja kablowa ZW Media.