KONCERT STELLARNOTES – LETNI FESTIWAL KULTURALNY ,,LEŻAKI 2021″

2021-06-27T16:00:00+02:00
2021-06-27T18:00:00+02:00
PARK MIEJSKI, WYSPA

Macie już plany na pierwszy wakacyjny weekend?

Jeśli nie, to zarezerwujcie sobie termin 27 czerwca.

Właśnie wtedy rusza Letni Festiwal Kulturalny ,,Leżaki 2021″, czyli cykl wakacyjnych koncertów plenerowych w różnych przestrzeniach Zduńskiej Woli.

Jako pierwszy wystąpi Stellarnotes czyli Maciej Szustak – porywająca fuzja rock’n’rolla, rapu i bluesa.

Artysta, mimo młodego wieku, współpracował już choćby z legendą jazzu, Michałem Urbaniakiem.
W tym roku miał premierę jego nowy album „Dochodzi Północ”. Ta płyta to porządna dawka energii i emocji. Jedyny w swoim rodzaju BluesRap, połączenie gitarowego brzmienia z zabawą beatboxem i mądrymi tekstami.

Stellarnotes gra sam na wszystkich instrumentach, zapętla na żywo melodie tworząc unikatowe brzmienia.

Przygotujcie się na jedyny w swoim rodzaju „One-Man Band”.
Charakterystyczną cechą muzyki tego artysty jest niezależność i multiinstrumenatalizm. We wszystkich swoich utworach gra na gitarze, pianinie, śpiewa, rapuje, robi beatbox. To wszystko staje się jeszcze bardziej zjawiskowe na koncertach, na których można doświadczyć tego na żywo…

Przez słuchaczy często jest nazywany jako polski Dub FX, Tash Sultana, Everlast lub Yelawolf.
Pamiętajcie, że widzimy się 27 czerwca o godz. 16.00. Będziemy na wyspie w Parku Miejskim.

Jeśli chcecie wziąć udział w koncercie, zapoznajcie się z Regulaminem Letniego Festiwalu Kulturalnego ,,Leżaki 2021″, znajdziecie go tutaj —->REGULAMIN IMPREZY PLENEROWEJ LEŻAKI 2021

Udział we wszystkich letnich wydarzeniach ,,Leżaki 2021″ jest bezpłatny.