LETNI FESTIWAL KULTURALNY ,,LEŻAKI 2021″ – T.ETNO TOMASZ DROZDEK INSTRUMENTY ŚWIATA

7 sierpień 2021@16:00 – 19:00
2021-08-07T16:00:00+02:00
2021-08-07T19:00:00+02:00
ZBIORNIK KĘPINA (OD UL. PAPROCKIEJ)

Chcecie nauczyć się grać na wszystkich instrumentach świata? A potem zagrać wspólny koncert? Zapraszamy Was na rodzinne warsztaty muzyczne. Poprowadzi je Tomasz Drozdek T.ETNO Tomasz Drozdek.
Tomasz Drozdek, jestem multiinstrumentalistą i kolekcjonerem nietypowych instrumentów z całego świata.
Gra solowe koncerty, prowadzi pokazy instrumentów etnicznych, oraz warsztaty produkcji instrumentów recyklingowych, a także autorskie warsztaty muzyczne. Pracuje z wszystkimi grupami wiekowymi, a także z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Prowadzone przez niego zajęcia, łączą walory muzyczne i artystyczne z zagadnieniami profilaktyki, muzykoterapii, integracji, komunikacji w grupie.
Dotychczas występował również na jednej scenie takimi artystami jak: Marika, If Ude, Katarzyna Pakosinska, Czesław Mozil, Marian Opania, Krystyna Tkacz, zespół TGD, Anna Maria Jopek, Natalia Niemen, Kuba Badach, L.U.C., Natalia Nykiel, Renata Przemyk, Kasia Moś i inni.
Autorskie warsztaty muzyczne oraz multiinstrumentalny pokaz muzyczny dla całych rodzin odbędzie się podczas Letniego Festiwalu Kulturalnego ,,Leżaki 2021″ 7 sierpnia o godz. 16:00 przy Zbiorniku Kępina.
Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisywać można się, dzwoniąc pod numer: 605 725 300.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Zapraszamy!

Fot.: Szymon Król