ŚWIĘTO KWIATÓW – WYDARZENIE PLENEROWE NA OS. KARSZNICE

2021-07-31T22:00:00+02:00
Gdzie:
UL. LEŚMIANA / OKRZEI

Będzie kwieciście i kolorowo.

Będą stoiska z nasionami, sadzonkami, kwiatami, drzewami i krzewami. Będziecie mogli kupić artykuły do pielęgnacji roślin, do wyposażenia ogrodów, balkonów i tarasów.

Nie zabraknie również pysznych miodów i wielu produktów związanych z ogrodnictwem.

Po ubiegłorocznej przerwie zapraszamy Was do Karsznic na kolejną edycję ,,Święto Kwiatów”.

Wydarzenie odbędzie się 31 lipca.

Cześć handlowo–kwiatową planujemy w godzinach 6:00 – 15:00 na terenie zielonym, przy zbiegu ulic: Leśmiana i Okrzei ( przy górce).

Od godz. 16.00 zapraszamy Was do wspólnej zabawy przy fili MDK, ul. Okrzei.

Zaplanowaliśmy animacje i zabawy dla dzieci, jogę painting i warsztaty plastyczno-ruchowe. O godz. 17.00 rozpoczną się warsztaty i pokazy cyrkowe.

Dwie godziny późnej o 19.00 wystąpi ,,Warta Folk Band”.

Kapela z Warty powstała formalnie w 2008 r. na potrzeby festiwalu folklorystycznego, organizowanego w sieradzkim skansenie. Muzycy grają ze sobą już jednak od kilkunastu lat. Liderem i solistą zespołu jest Wiktor Baranowski (klarnet), dyrektor Warckiego Centrum Kultury. Ponadto ,,Wartę Folk Band” tworzą muzycy: Zbigniew Angulski (gitara akustyczna), Krzysztof Bednarek (perkusja), Maciej Piniarski (kontrabas, gitara elektryczna), Marcin Wojtysiak (akordeon). Niedawno zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt.: „Jak jo pójde na rynecek”. Utwory z najnowszej płyty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu plenerowego 31 lipca w Karsznicach.

Wakacyjną zabawę o 22.00 zakończy dyskoteka z dj Probi.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w ,,Święcie Kwiatów” i ustawieniem swojego stoiska, prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Zgłoszeń możecie dokonywać: osobiście, drogą elektroniczną na adres: filia.mdk.zdunskawola@gmail.com bądź listownie: Filia Miejskiego Domu Kultury, ul. 1-go Maja 5-7, 98-220 Zduńska Wola.

Kartę zgłoszenia możecie pobrać tutaj —–>KARTA ZGŁOSZENIA 2021

Jeśli macie pytania, służymy pomocą pod nr tel. 43 823 31 90 lub 691447310.

Zachęcamy Was również do wzięcia udziału w akcji ,,Kolej na szczepienia”.
Od 8:00 do 12:00 w filii Miejskiego Domu Kultury będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.
Akcję organizuje Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli. Z usługi skorzystać będzie mogło sto osób.