,,WIECZÓR Z WAWRZYNEM” – 40-LECIE PRACY W MDK ZDUŃSKA WOLA CZ. I

Kiedy:
11 kwiecień 2024@19:00 – 20:00
2024-04-11T19:00:00+02:00
2024-04-11T20:00:00+02:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
MDK RATUSZ
Koszty:
40 ZŁ

Tym razem w MDK Ratusz wybrzmiewać będzie m. in.: mieszanka muzyczna zakorzeniona w tradycji flamenco, latin, jazz, world music i tango w połączeniu z poezją śpiewaną.

Zapraszamy na pierwszy po długiej przerwie ,,Wieczór z Wawrzynem”.

,,Wieczór z Wawrzynem” ewoluuje, i zmienia swoją formułę. Od tej edycji gospodarz wieczoru Andrzej Wawrzyniak gościć będzie znakomitych muzyków nie tylko ze Zduńskiej Woli i okolic, ale z całej Polski.

Pierwsza część koncertu ,,Wieczór z Wawrzynem” – 40-lecie pracy Andrzeja Wawrzyniaka w Miejskim Domu Kultury odbędzie się 11 kwietnia.

Gwiazdą Wieczoru będzie zespół QUE PASSA, jeden z czołowych polskich zespołów z nurtu Flamenco Fusion, utworzony w Krakowie z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i autora większości utworów

Jako Młody Gość zaprezentuje się trio wokalne w składzie – Marysia Wrąbel, Julia Błaszczyk, Kornelia Gołębiowska.

Wystąpi także Klub Piosenki A PRIORI z ulubionymi autorskimi piosenkami Andrzeja, a o oprawę muzyczną zadba znakomity ,,Wawrzyn Band”.

Zapraszamy Was 11 kwietnia o godzinie 19.00, sala widowiskowa MDK Ratusz.

Bilety: 40 zł do nabycia w kasie MDK oraz online: https://bitly.ws/3fPwr

QUE PASSA to jeden z czołowych polskich zespołów z nurtu Flamenco Fusion , utworzony w Krakowie z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i autora większości utworów . Zespół prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, latin, jazz, world music, tango…. naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków. Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy a perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Na repertuar Que Passa składają się głównie autorskie kompozycje oraz utwory artystów tj: J.McLaughlin, A.Meola, Ch.Corea, E.Gismonti, G.Kings, A.Piazzola, Acoustic Alchemy.. Skład zespołu: Jarosław Dzień – gitara akustyczna i flamenco, śpiew Marcin Hilarowicz – gitara akustyczna, cajon Mirosław Hady – cajon, instrumenty perkusyjne.

Inne artykuły

Przejdź do treści