WYSTAWA MIEJSKA – PT. „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA” I „MOJE WYMARZONE WAKACJE”

1 czerwiec 2020@00:00 – 31 sierpień 2020@01:00
2020-06-01T00:00:00+02:00
2020-08-31T01:00:00+02:00

Międzynarodowy Dzień Dziecka już za kilkanaście dni, a niespełna miesiąc po nim rozpoczną się wakacje 🙂

W związku z tym,  planujemy organizację WYSTAWY MIEJSKIEJ, która prezentowana będzie w przestrzeni miejskiej Zduńskiej Woli.

Wystawa nie odbędzie się jednak bez Waszego udziału, dlatego już teraz zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa  w tym przedsięwzięciu.

Co należy zrobić?

To bardzo proste: zgłoście się do nas po kartony, które od 20 maja możecie odebrać w Dziale Organizacji Imprez w Ratuszu (I piętro), w Kawiarni Literackiej Ratusza

oraz w Filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach i namalujcie pracę, jedną lub kilka, na zaproponowane przez nas tematy:

1. “MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA”
  2. “MOJE WYMARZONE WAKACJE”.

Gotowe prace przynieście do Działu Organizacji Imprez w Ratuszu lub do Kawiarni Ratusza albo do naszej Filii przy ul. 1 Maja 5-7.

Prace na 1 temat – “MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DZIECKA” przyjmować będziemy w dniach 25-29 maja, a na 2 temat – “MOJE WYMARZONE WAKACJE” dostarczać można w dniach 2 czerwca – 31 lipca.

W naszej wystawie udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, bo przecież w każdym z nas drzemie artysta 🙂

Wasze prace prezentowane będą od 1 czerwca do końca wakacji!

Bądźcie z nami!

PLAKAT W WIĘKSZYM ROZMIARZE DO POBRANIA TUTAJ —-> dzień dziecka