WYSTAWA PRAC KAMILI STACHOWIAK W KAWIARNI (NIE TYLKO) LITERACKIEJ

2021-07-05T12:00:00+02:00
2021-08-31T21:30:00+02:00
KAWIARNIA LITERACKA

– Uwielbiam tworzyć i próbować nowych rzeczy. W wolnych chwilach maluję, próbuję swoich sił w fotografii analogowej, plotę nie tylko głupoty, ale też kwietniki. Ulepię doniczkę i poszukam staroci na pchlich targach – tak o swojej pasji do sztuki mówi Kamila Stachowiak.

Kamila Stachowiak ma milion pomysłów na minutę. Zawsze brakuje jej dodatkowych godzin w ciągu dnia na realizację swojego hobby. Artystka już od najmłodszych lat tworzyła różne rzeczy, ale przygodę z malarstwem rozpoczęła niedawno. – Jestem samoukiem i wiem, że jeszcze wiele przede mną. Malowanie obrazów to moja pasja, dla której mam nadzieję poświęcę w przyszłości więcej czasu. Uwielbiam kolory i nadal poznaję nowe techniki – dodaje Kamila Stachowiak.

Zapraszamy do Kawiarni (NIE TYLKO) Literackiej już od 5 lipca. Wystawę zwiedzać będziecie mogli do końca sierpnia.

Odwiedzajcie Instagram artystki: Instagram @pracownia.las, gdzie zobaczycie zapowiedź tego, co zawiśnie od poniedziałku w Literackiej.