XIX Turniej Recytatorski ,,Posłuchaj mnie mamo” – na zgłoszenia czekamy do 17 maja

Kiedy:
24 maj 2022, 09:00 – 13:00
2022-05-24T09:00:00+02:00
2022-05-24T13:00:00+02:00
Gdzie:
PL. WOLNOŚCI 26
MIEJSKI DOM KULTURY RATUSZ

Ruszyły zapisy do wyjątkowego Turnieju!

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do udziału w XIX Turnieju Recytatorskim ,,Posłuchaj mnie, mamo”.

Turniej będzie okazją do prezentacji talentów recytatorskich i przede wszystkim do uczczenia święta ,,Dnia Matki”, które obchodzimy 26 maja.

Każdy z uczestników przygotowuje wiersz o tematyce luźno związanej z hasłem „matka”, o łącznym czasie prezentacji nie przekraczającym 3 minut, który zaprezentuje w siedzibie Miejskiego Domu Kultury Ratusz, pl. Wolności 26 przed zebranym Jury. Występ każdego z uczestników zostanie zarejestrowany za pomocą kamery i udostępniony szerszej publiczności za pośrednictwem strony internetowej MDK oraz mediów lokalnych i mediów społecznościowych.

Jeśli chcecie wziąć udział w naszym konkursie, zapoznajcie się z regulaminem Regulamin, wypełnijcie kartę zgłoszenia Karta zgłoszenia do udziału XIX Turnieju Recytatorskim Posłuchaj mnie, mamo i prześlijcie do nas swoje zgłoszenie na adres: konkursy@mdk-zdunskawola.pl do 17 maja.

Turniej odbędzie się 24 maja w sali kameralnej MDK Ratusz.

Czkamy na Was!