Wystawy w Ratuszu

Ostatni kwartał 2016 roku w Ratuszu to ciekawe wystawy. Obok głośnych wydarzeń, pojawiają się bowiem te, które skłaniają do refleksji, indywidualnej kontemplacji sztuki i obcowania z bardzo intymnymi obrazami.

Doskonałym przykładem jest wystawa zdjęć Małgorzaty Niemen prezentujących życie codzienne jej męża Czesława Niemena. NIezwykle osobista i wyjątkowo romantyczna podróż przez życie wielkiego artysty. Wystawa dostępna jest właśnie w Ratuszu w holu na I p.
“Czesław Niemen w obiektywie żony” zastąpił inną ciekawą wystawę prac jaka miała miejsce ostatnio w Ratusz: Migoń/Sobieraj to wystawa rysunku, malarstwa i fotografii dwóch pokoleń artystów: dojrzałe spojrzenie na świat Władysława Migonia przeplatało się z ekspresyjnym światem młodej artystki Kingi SObieraj.
W tym roku, na początku grudnia Ratusz zaprosi na jeszcze jedną artystyczną prezentację – będzie to wystawa prac fotograficznych  Witka Rajczaka oraz prowadzonej pod jego kierunkiem Pracowni Fotografii Liceum Plastycznego w Zduńskiej Woli . Fotograficzny majstersztyk do zobaczenia od 9 grudnia.
 MN2 MN1 MN3 mig1mig3 mig2