Zuzanna Starzyńska wyśpiewała Brązowy Aplauz!

To było prawdziwe święto młodych artystów i ich talentów! Wychowanka Ratuszowego Studia Piosenki, Zuzanna Starzyńska, została laureatką 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Podopieczna Andrzeja Wawrzyniaka zdobyła Brązowy Aplauz w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Po bardzo udanym występie 7 czerwca w koncercie finałowym młoda wokalista otrzymała nominację do udziału w Gali Rozdania Nagród 44. MDFPiT Konin 2024.
Jej występ został bardzo wysoko oceniony. Jury wokalne w składzie: dr Anna Kamalska – przewodnicząca, Joanna Januszewska, Krzysztof Pydyński, Barbara Włodarska-Fabisiak, Joanna Sypniewska – sekretarz po wysłuchaniu aż 109. prezentacji konkursowych postanowiło nagrodzić Brązowym Aplauzem właśnie Zuzannę Starzyńską.
Zuzia reprezentowała Ratuszowe Studio Piosenki z utworem ,,Imagine” Johna Lenona.

Do koncertu finałowego, który śledzić mogliśmy na żywo na kanale Youtube, zakwalifikowała się także Lena Pacholak, wychowanka instruktora Witolda Furmańczyka. Lena zaprezentowała się w kategorii wiekowej do lat 8. Nie udało jej się jednak otrzymać nominacji do Gali Finałowej.

Obie wokalistki zaszły bardzo daleko, dlatego z całego serca gratulujemy kolejnych wokalnych sukcesów i miłości do muzyki!

Inne artykuły

Przejdź do treści