Koncert ,,Clan of Xymox” – Projekt Miasto Muzyka

„Projekt Miasto Muzyka” oraz Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli zapraszają na wieczór z Clan of Xymox!

Przygotuj się na niezapomnianą noc pełną emocji, wibracji i niepowtarzalnej muzyki w wykonaniu ikony darkwave’u – Clan of Xymox! Już 25 maja 2024 roku zespół Clan of Xymox zagości na scenie Miejskiego Domu Kultury Ratusz, aby podbić serca fanów w Zduńskiej Woli!

Clan of Xymox to legenda muzyki alternatywnej, której korzenie sięgają lat 80. Ich unikalne brzmienie łączące darkwave, post-punk i gotyckie elementy uczyniło ich jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w swoim gatunku. Zespół zyskał światową sławę dzięki kultowym utworom takim jak „A Day”, „Louise” i „Jasmine and Rose”.

Koncert marzeń dla fanów muzyki alternatywnej: Ten niepowtarzalny wieczór będzie pełen energetycznych dźwięków, poruszających tekstów i niepowtarzalnego klimatu, który tylko Clan of Xymox potrafi stworzyć. Będzie to okazja dla fanów, by doświadczyć niezwykłej muzycznej podróży w towarzystwie jednego z najbardziej kultowych zespołów alternatywnych w historii.

Przyłącz się do wyjątkowego wydarzenia: Nie przegap szansy na udział w tym wyjątkowym koncercie! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, aby cieszyć się niezapomnianym wieczorem pełnym muzyki i emocji. Bądź częścią historii i stwórz wspomnienia, które będą trwać wiecznie!

Projekt Miasto Muzyka to inicjatywa, która swoją premierę miała w 2022 roku. W ramach projektu zapraszamy mieszkańców na wydarzenia artystyczne organizowane w naszym mieście. W lipcu poprzedniego roku zaprosiliśmy do nas legendę punk rocka z południowej Kalifornii. W sali kameralnej zagrała grupa D.I oraz zduńskowolska kapela DELIX. We wrześniu 2023 roku zagrał irlandzki multiinstrumentalista Jules Maxwell, który gra na klawiszach w australijskim zespole Dead Can Dance.

25 maja 2024 rokugodzina: 20:00

sala kameralna MDK Ratusz

Bilety : 99 zł – przedsprzedaż / 109 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne online: https://tiny.pl/dqt2m oraz w kasie biletowej MDK Ratusz.