Dołącz do naszego zespołu – nabór na instruktorów MDK

Masz pasję i wiedzę, którymi chcesz się podzielić? Lubisz uczyć i inspirować innych? A może masz pomysł na niepowtarzalne warsztaty lub zajęcia grupowe? Jeśli tak, to czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy kreatywnych osób, które zaproponują ciekawe i oryginalne warsztaty przygotowujące uczestników do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Zajęcia powinny rozwijać pasje artystyczne, nowe umiejętności oraz kompetencje. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe podejście do prowadzenia zajęć artystycznych. Liczy się ciekawy
i atrakcyjny pomysł! Zgłoś się do nas ze swoją ofertą.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 17 czerwca.

Prowadzący zajęcia instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i wyposażone pracownie: plastyczną, muzyczną, modelarską, sale taneczne, ruchowe, komputerowe, a także salę konferencyjno-szkoleniową, przestrzeń wystawienniczą oraz salę widowiskową.

W sezonie 2024/2025 chcemy położyć szczególny nacisk na działania oparte o nowe media, komunikatory internetowe, wirtualną rzeczywistość, warsztaty DIY, design, fotografię mobilną, zajęcia eksperymentalne czy graficzne itp.

Szukamy również wykwalifikowanych instruktorów do prowadzenia zajęć z najmłodszymi uczestnikami. Chcemy stworzyć bogatą i zróżnicowaną ofertę dla mieszkańców Zduńskiej Woli i sąsiadów w każdym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, dla których przygotowujemy propozycje zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Do składania ofert zapraszamy osoby prawne, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli (pl. Wolności 26), w filii MDK os. Karsznice oraz innych przestrzeniach miejskich.

Zajęcia powinny odbywać się przez min. 3 miesiące w roku artystycznym 2024/2025 (dopuszczamy również formy warsztatów odbywające się w innych czasookresach).

Prosimy o przesyłanie ofert drogą elektroniczną na adres: sekretariat@mdk-zdunskawola.pl z dopiskiem: „Nabór instruktorski – oferta”. W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod nr tel: 605 503 703.

Formularz ofertowy i wszystkie informacje tutaj: NABÓR NA INSTRUKTORA 2024-2025

Dołącz do naszego zespołu!

NABOR NA INSTRUKTORA

 

Inne artykuły

Przejdź do treści