Drugie urodziny Stowarzyszenia ,,Teraz Ja”

Zapowiada się nie tylko okazja do świętowania, ale także do inspirujących rozmów i ważnych przemyśleń. Z okazji drugich urodzin Stowarzyszenia ,,Teraz Ja" zapraszamy na niezwykłe spotkanie – ,,Siła kobiecych serc”.

Stowarzyszenie wspiera kobiety w trakcie i po chorobie nowotworowej piersi.

Na tę wyjątkową uroczystość zostały zaproszone trzy niezwykłe kobiety, które podzielą się swoją mądrością, wiedzą, doświadczeniem i pasjami.

Maria Rotkiel, jedna z najbardziej rozpoznawalnych psycholog w kraju, terapeutka, trenerka motywacyjna, mówczyni inspirująca, autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych. Z panią Marią porozmawiamy o naszym nastroju. Temat rozmowy: ,,Nastrój pod kontrolę. To Ty decydujesz jak się czujesz”.

K. N. Haner, czyli Katarzyna Nowakowska, ceniona pisarka powieści romansowych i erotycznych, zabierze uczestników w podróż przez świat uczuć i zawodów miłosnych, dzieląc się także spojrzeniem na swoją najnowszą książkę.

Agnieszka Wesoły, doświadczona strateg i coach, manager z wieloletnim doświadczeniem, poprowadzi szkolenie, w którym skupi się na odnajdywaniu tego, co nas uskrzydla, podkreślając, że wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w nas.

Nie zabraknie również elementów kulinarnej uczty i rozrywki. Różowy tort urodzinowy, smaczne przekąski, napoje oraz szampan stworzą odpowiednią atmosferę do rozmów i świętowania. Przygotujemy także prezenty, które zostaną rozlosowane wśród uczestników.

Wieczór zakończy koncert zespołu Rezonans, który na co dzień pracuje w Miejskim Domu Kultury pod kierunkiem instruktora Witka Furmańczyka. Tworzy go siedem utalentowanych kobiet, które niegdyś uczyły się śpiewać w zduńskowolskich placówkach kulturalnych: Marta Jachowicz, Ewa Jakubowiak, Olga Lorenc, Paulina Pacholak, Magdalena Pietrzak, Patrycja Piotrowska, Joanna Turkiewicz. Ich występ będzie doskonałym dopełnieniem dla urodzinowego wieczoru, doda nutkę emocji i radości.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Starosta Zduńskowolski Hanna Iwaniuk i Prezydent Miasta Zduńska Wola Konrad Pokora.

Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania i czerpania inspiracji, 27 marca, godzina 18:00, sala kameralna.

Bezpłatne wejściówki do obioru w kasie MDK Ratusz.

432303299 393318533408340 4682724976803221138 N