Dzień Kobiet – Pielęgnuj swoją moc! Razem świętujmy siłę, odwagę i determinację!

Dzień Kobiet coraz bliżej. Zachęcamy do spędzenia go razem z nami.

Chcecie dowiedzieć się, jak świadomie pracować nad rozwojem i poczuciem własnej wartości, aby poznać własne możliwości. Tego wszystkiego dowiecie się podczas wykładów pt. „Pielęgnuj swoją moc! Razem świętujmy siłę, odwagę i determinację”.

Wykłady poprowadzą dla Was wspaniałe prelegentki Magdalena Straub, Katarzyna Śpikowska-Susik i Kamila Mazurek.

Magdalena Straub – ekspertka i praktyk HR, reprezentantka empatycznego przywództwa z 20 letnim stażem. Obecnie jako Group Director of People & Purpose w Borg Automotive Sp. z.o.o buduje efektywne zespoły i jednoczy ludzi wokół wspólnych wartości i celu. Z sukcesem wspiera w rozwoju liderów Borg Automotive i zapewnia odpowiednie wsparcie talentom, dbając o stały wzrost organizacji. Na poprzednim stanowisku jako osoba odpowiedzialna za usprawnianie procesów w fabryce Rigips Saint-Gobain Construction Products Polska, zdobyła wraz z zespołem srebrną nagrodę WCM (World Class Manufacturing). Jest mentorką i speakerką, posiada doświadczenie w prowadzeniu rozwojowych i specjalistycznych warsztatów poświęconych metodologii Lean i WCM. Była wieloletnim liderem filaru Rozwoju Pracowników i członkinią centralnej grupy People Development w aktywności Gyproc firmy Saint Gobain. Jej misją jest wsparcie drugiego człowieka, odkrycie w nim potencjału i wsparcie przy budowaniu poczucia własnej wartości, by każdy mógł się rozwijać w zgodzie ze sobą i żyć świadomie i odważnie. Jako mentorka i szkoleniowiec pomaga również kobietom, które znalazły się w trudnej sytuacji, by dzięki swoim naturalnym możliwościom dążyły do niezależności.

Katarzyna Śpikowska-Susik – wykładowczyni Executive MBA, mentorka oraz coachka ICF PCC, doświadczona konsultantka i mentor-coach z obszaru rozwoju indywidualnego, rozwoju liderów i zarządzania zespołami. Zajmuje się nie tylko pracą z liderkami i liderami, lecz także tworzeniem sprzyjającego środowiska organizacyjnego. Jej pasją jest budowanie relacji opartych na zaufaniu i zespołowości, co prowadzi do osiągania wysokich rezultatów. Posiada 16 lat doświadczenia w identyfikacji tego – co blokuje potencjał jej klientów i przekuwa na rzecz tego – co zasila. Jest zwolenniczką rozwiązań ukierunkowanych na pracę z potencjałami i wprowadzanie realnych zmian. Z rozwojem kompetencji pracuje na co dzień rozwijając i ucząc nie tylko innych ale też siebie. Od lat aktywnie pozyskuje wiedzę i wyposaża siebie w narzędzia realizując misję: Pomagać zawsze w służbie celu Klienta. Jej odwaga w zadawaniu trudnych pytań, głębokie zaangażowanie i szerokie doświadczenie są fundamentem jej skutecznej pracy, opartej na intuicji i holistycznym spojrzeniu na procesy rozwojowe.

Kamila Mazurek – założycielka MK Institute. Certyfikowany mówca, Master Trener RMP, coach biznesu. Współautorka książki „Sztuka Inspirowania”. Twórczyni autorskiego programu rozwojowego pod nazwą „Zmiana oparta na porozumieniu”. Wspiera ludzi i organizacje w bezpiecznym przechodzeniu przez proces zmian. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Nonviolent Communication (NVC). W swojej zawodowej karierze odpowiadała za kilkudziesięcioosobowe zespoły i kilkudziesięciomilionowe budżety. Prowadziła proces kluczowego rebrandingu dla dużej firmy z branży wellness, który zaowocował znaczącym wzrostem przychodów ze sprzedaży. Prowadzi wykłady i szkolenia skupiające wokół tematyki wdrażania zmian oraz budowania relacji i porozumienia. Korzysta z narzędzi psychologicznych, które pozwalają na głębsze zrozumienie ludzkich motywacji i potrzeb. W środowisku zawodowym ceni autentyczność, odwagę, zaufanie oraz efektywność. Pokazuje jak można bezpiecznie wprowadzać zmianę w życiu prywatnym oraz w wymagającym świecie biznesu.

Wykład każdej z prelegentek, ich doświadczenie i wiedza pozwolą nam odkryć nowy pryzmat myślenia i odczuwania. Każdej z nas przyda się umiejętność zrozumienia swoich emocji i zarządzania nimi, wzmacniania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Tematyka wykładów:

Magdalena Straub: „Odkryj siłę budowania poczucia własnej wartości – czyli jak stać się kobietą, która nie obawia się błyszczeć”.

Poczucie własnej wartości odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdej osoby, a w kontekście kobiet nabiera szczególnego znaczenia z uwagi na specyficzne wyzwania i presje społeczne, z którymi się zmagają. Silne poczucie własnej wartości stanowi podstawę do budowania pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia kobiet. To kluczowy element, który wpływa na ich zdolność do osiągania celów, radzenia sobie z trudnościami i cieszenia się życiem w pełni. Poczucie własnej wartości jest jak fundament, na którym budujemy swoje życie, a jego wpływ na jakość życia kobiet jest nieoceniony. Działa jak magiczny klucz otwierający drzwi do pełni satysfakcji, spełnienia i zadowolenia z życia, które same z dumą kreujemy.

Katarzyna Śpikowska-Susik: „Jak skutecznie umówić się ze sobą na zmianę”

Jak skutecznie umówić się ze sobą na zmianę – czyli dlaczego nie dotrzymujesz swoich postanowień, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i skuteczniej kierować swoim życiem i może stać się punktem zwrotnym w Twojej drodze do pozytywnych zmian. W trakcie wydarzenia pokażę, dlaczego czasem trudno nam dotrzymać postanowień i jak skutecznie wprowadzić zmiany w życiu.

O czym będziemy rozmawiać?

Przez pryzmat osobistych doświadczeń, zajmiemy się tematem, który dotyczy wielu z nas. Będziemy analizować, dlaczego tak często postanowienia, które podejmujemy, nie przekładają się na trwałe zmiany w życiu. Spróbujemy zidentyfikować, jakie pułapki czyhają na naszej drodze do realizacji celów oraz jak skutecznie umawiać się ze sobą na pozytywne zmiany. Wspólna refleksja nad tym, dlaczego niektóre zmiany są trudne do wprowadzenia i dlaczego utykamy, pozwoli Ci zidentyfikować własne pułapki i sposoby ich unikania. Poznasz też konkretne kroki na drodze do skutecznej realizacji postanowień i oparcia się na własnych zasobach. Spotkanie pozwoli Ci uzyskać następujące korzyści:  zrozumienie mechanizmów sabotowania własnych postanowień, odkrycie, jak skutecznie zmotywować siebie do wprowadzania pozytywnych zmian,poznanie praktycznych narzędzi do świadomego kierowania swoim rozwojem osobistym oraz możliwość wymiany doświadczeń i inspirującej rozmowy z innymi kobietami. Przygotuj się na dyskusję, praktyczne ćwiczenia oraz możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami. Spotkanie ma na celu nie tylko dostarczenie wiedzy, ale także stworzenie przestrzeni do wspólnego rozwoju i inspiracji.

Kamila Mazurek: „Uwolnij transformującą moc zmiany!”

Ludzie mają marzenia. Chcieliby lepszego życia dla siebie, dla swoich najbliższych. Chociaż pragną tego z całego serca, to jednak coś powstrzymuje ich przed wprowadzeniem swojej wizji. Tym czymś jest lęk przed zmianą. Ludzie boją się zmian, bo po pierwsze nie wiedzą jak się za nie zabrać oraz jak je zaplanować i realizować, by przejść przez nie bezpiecznie. Po drugie boją się reakcji otoczenia na to, co przyniesie owa zmiana. Nie wiedzą, jak wytłumaczyć swoim bliskim i współpracownikom, że od teraz będzie po prostu inaczej. Tymczasem, gdy właściwie aktywujemy moc zmiany, nasze działania zaczynają przynosić dotychczas nieosiągalne rezultaty. Szara rzeczywistość zyskuje inny obraz, rodzi się nowa jakość relacji i doświadczeń, a w codzienną przestrzeń wlewa się radość życia. W czasie wykładu Uwolnij transformującą moc zmiany! podzielę się z tobą sprawdzonymi wskazówkami na to, jak zmienić życiowy chaos w porządek. Wiem bowiem z doświadczenia, że kiedy zmienimy chaos w porządek, powstaje dzieło sztuki. Jest nim życie i praca na miarę twoich marzeń!

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Po pierwsze, zyskacie konkretną wiedzę i narzędzia, które pozwolą Wam świadomie pracować nad własnym rozwojem i poczuciem własnej wartości.

Po drugie, stworzymy razem przestrzeń do wymiany doświadczeń i inspiracji z innymi kobietami, co może być niezwykle motywujące i budujące.

Ponadto, każda z Was będzie miała okazję do zadawania pytań i uzyskiwania konkretnych odpowiedzi dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb.

Będą też upominki do rozlosowania wśród uczestniczek oraz słodki poczęstunek.

Jeżeli jesteście gotowe na dobrą energię, moc i równie silne emocje weźcie udział w tym wydarzeniu!

Widzimy się 8 marca w godzinach 17.30 – 20.00 w sali kameralnej MDK Ratusz.

Wejściówki na wydarzenie można odebrać w kasie Kina Ratusz.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zaplanuj ten dzień już dziś!  Nikt tak dobrze nie zna potrzeb współczesnych kobiet jak… one same!

Organizatorzy: BORG AUTOMOTIVE REMAN i Miejski Dom Kultury Ratusz Zduńska Wola
Patronat medialny : Nasze Radio 104,7 fm, Nasze Radio Nostalgicznie 92,1 fm.

PlakatyW

Inne artykuły

Przejdź do treści